Rezultate te kerkimit per termin: +Kjo +Asamble

Total: 1321
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.387Z

Topalli në Indonezi, lobon për Kosovën e Shqipërinë

Zonja Topalli u prit nga Kryetari i  Parlamentit indonezian, Marzuki Alie. Kjo vizitë vlerësohet jo vetëm për faktin se Indonezia është një vend i madh me një popullsi prej 260 milionë banorësh, por edhe sepse në këtë kohë të krizës globale ajo bashkohet me Kinën dhe Indinë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.684Z

Riorganizmi i strukturave të PS, Kokëdhima: Sfitojmë zgjedhje me emërime nepotike

Stina e re në PS”, është platforma që mban firmën e deputetit socialist Koço Kokëdhima, i cili në 45 faqe jep idetë e tij për riorgaizimin e strukturave të PS, që sipas tij duhet të kenë në bazë rajonin. Shtyrjen e Kongresit, që ka ngjalluar kaq shumë debate brenda radhëve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.223Z

Topi takon diplomatët e BE e KiE: Mirëpres çdo përpjekje serioze për zgjidhjen e krizësNga TemaPresidenti i Republikës, Bamir Topi priti Ambasadorin e Mbretërisë së Spanjës, Manuel Montobio de Balanse me cilësinë e Presidencën së radhës së BE-së dhe

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Topi takon diplomatët e BE e KiE: Mirëpres çdo përpjekje serioze për zgjidhjen e krizësNga TemaPresidenti i Republikës, Bamir Topi priti Ambasadorin e Mbretërisë së Spanjës, Manuel Montobio de

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.194Z

Rama: Nuk hyjmë në Kuvend, do vazhdojmë protestat

Edhe pas thirrjeve të europarlamentarëve në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Europës për t'i dhënë fund bojkotit ndaj Parlamentit kreu i PS-së Rama theksoi se opozita nuk do të futet në Kuvend por do të vazhdojë me protestat për hapjen e kutive. Në një konferencë për shtyp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.194Z

Rama: S'hyjmë në Kuvend, vijojmë protestat

Edhe pas thirrjeve të europarlamentarëve në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Europës për t'i dhënë fund bojkotit ndaj Parlamentit kreu i PS-së Rama theksoi se opozita nuk do të futet në Kuvend por do të vazhdojë me protestat për hapjen e kutive. Në një konferencë për shtyp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.211Z

Presidenti Topi: Keqardhje për debatin që u zhvillua në Strasburg

Tiranë, 29 janar NOA - Presidenti i Republikës, Bamir Topi priti sot Ambasadorin e Mbretërisë së Spanjës, Manuel Montobio de Balanse me cilësinë e Presidencën së radhës së BE-së dhe përfaqësuesin e Delegacionit të Komisionit Evropian në Tiranë, Luixhi Bruza. Dy diplomatët i shp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.928Z

Dhomat e Tregtisë së Ballkanit mblidhen në Tiranë për krizën globale

Asambleja e Përgjithshme e Dhomave të Tregtisë të Ballkanit, kryesinë e së cilës e mban Shqipëria, do të mblidhet më 12 mars në Tiranë, ku çështjet kryesore që do të diskutohen do të jenë ato mbi efektet e krizës financiare ndërkombëtare mbi ekonomitë e shteteve të rajonit dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama