Rezultate te kerkimit per termin: +Kjo +Asamble

Total: 1321
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.307Z

Sot, asamble te Tirana. Bashkia kundër

Thellohet edhe më shumë konflikti midis grupit nismëtar për një asamble zgjedhore të Tiranës dhe "pronarit" të saj ligjor, Bashkisë së Tiranës. Përmasat e kësaj përplasjeje mund të bëhen edhe më të mëdha pas zhvillimeve të sotme, kur pritet të mbahet asambleja e thirrur nga mbi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.301Z

Sot, asamble te Tirana, bashkia kunder

Thellohet edhe më shumë konflikti midis grupit nismëtar për një asamble zgjedhore të Tiranës dhe “pronarit” të saj ligjor, Bashkisë së Tiranës. Përmasat e kësaj përplasjeje mund të bëhen edhe më të mëdha pas zhvillimeve të sotme, kur pritet të mbahet asamb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.888Z

Federata Shqiptare e Futbollit ne Asamble

Ka shumë çështje që mund të quhen të rëndësishme në një asamble vjetore, veçse në këtë moment asgjë nuk shqetëson më shumë sesa e keqja e trukimeve në futboll. Së fundi, u dhanë dënime p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.613Z

Bojkoti i PD, Basha: Nuk kaparlament, por asamble njerëzish!

TIRANE - Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, duke folur rreth bojkotit të opozitës, theksoi se nuk ka parlament por se në Kuvendi është shndërruar në një asamble njerëzish.Në fjalën e tij, pas takimit me drejtues të Partisë Demokratike në Vlorë, tha se nga dhuna e ushtruar s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.728Z

Bojkoti i opozitës, Basha: Nuk kaparlament, por asamble njerëzish!

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE - Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, duke folur rreth bojkotit të opozitës, theksoi se nuk ka parlament por se në Kuvendi është shndërruar në një asamble njerëzish.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.337Z

Zgjedhjet ne FRESSH Spiropali konfirmon perplasjet ne asamble

Kryetarja e Forumit Rinor të Partisë Socialiste, Elisa Spiropali ka deklaruar se do të vijojnë verifikimet e listave të delegatëve të Asamblesë së FRESSH, duke konfirmuar në këtë mënyrë manipulimin e përbërjes së ty

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.121Z

Ujësjellësi i Tepelenës, me dy asamble regjistruese

Gazeta ShqipFIKS FARE QKR regjistron anëtarë ish-kryetarët e bashkive dhe komunave Bashkia e Tepelenës dhe gjashtë komunat përreth kanë nga dy kryetarë. Kështu rezulton nga dokumentet që janë paraqitur për regjistrimin e Ujësjellësit të Tepelenës në QKR. Asambleja drejtuese e këtij

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama