Rezultate te kerkimit per termin: +Klasifikimi

Total: 1962
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.184Z

Guardiola: Barça mund të fitojë me ose pa Leo Mesin

Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola u shpreh optimist përpara "El Clasicos", edhe pse rrezikon të mos ketë në dispozicion Lionel Mesin. Zlatan Ibrahimoviç, Sejdu Keita e Jaja Ture janë të gatshëm, ndërsa ylli argjentinas është në dyshim për duelin me Realin e Madridit. Por, gjatë kon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.410Z

Komisioni i Disiplinës vendim për dhunën në stadiume

TIRANE- Komisioni i Disiplinës në Federatën Shqiptare të Futbollit ka dhënë vendimin për problemet e hasura në stadiumet shqiptare në ndeshjet e fundjavës. Kështu, ekipi i Gramozit është dënuar të luajë dy ndeshje në fushë asnjanëse për shkak se në stadiumin e Ersekës u godit m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.747Z

Mark Janko, sulmuesi më i mirë i vitit 2009

Gjatë vitit të kaluar 26-vjeçari shënoi plot 39 gola. Instituti ka marrë në konsideratë 60 kampionate duke nxjerrë 57 lojtarë që kanë shënuar më shumë se 20 gola.Në vendin e dytë të këtij klasifikimi renditet uruguajani Diego Forlan me 32 gola dhe kamerunasi i Interit, Samuel Eto m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:54.060Z

Boterori 2010, Brazili merr kryesimin e grupit

Brazili ngjitet ne vendin e pare te grupit te Amerikes Latine per fazen eleminatore te Boterorit 2010. Skuadra e Selecao-s ka mundur kryesuesit e Paraguajit ne ndeshjen e radhes, duke marre kryesimin. 2-1 eshte rezultati perfundimtar i takimit ku ne fillim shenoi Cabanas, por vendasit ja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.404Z

Senati miraton reformën financiare, Obama e përshëndet

Presidenti Obama nga ana e tij, thotë se pas miratimit të kësaj reforme, qytetarët amerikanë nuk do ta mbajnë kurrë më barrën e gabimeve të bëra nga institucionet e qendrës financiare bankare amerikane, Wall Street.Duke folur pas miratimit të ligjit në Senat, Obama tha se rregullat e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.598Z

6 VIP-a që duhet të pushojnë nga puna stilistët e tyre

Transmetuar më 14.01.2014 - 20:09 Para SHIKONI TË GJITHA FOTOT (1/6) Pas Para SHIKONI TË GJITHA FOTOT Pas PUBLICITET Në fakt, të qenurit personazh VIP nuk qenka dhe aq e thj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.193Z

Spanje avi Do te kemi raste te tjera per te marre pike

Nese nuk fitojme ndaj Real Madridit do te kemi mundesi per te marre serish pike te tjera sepse ka edhe shume ndeshje deri ne perfundim. Kampionati nuk mbyllet te shtunen. Keshtu eshte shprehur Cavi Hernandez ne konferencen e shtypit para mediave spanjolle. E kam kritikuar Realin e Madridit ne ndes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama