Rezultate te kerkimit per termin: +Klasifikimi

Total: 1962
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.366Z

Klasifikimi i klubeve: Tirana "Ok", bie Vllaznia

Klasifikimi i klubeve: Tirana "Ok", bie Vllaznia Tirana dhe Vllaznia vazhdojnë të jenë të vetmet skuadra shqiptare që kanë një vend mes 350 klubeve më të mira në botë, në klasifikimin e IFFHS-së, për periudhën 1 dhjetor 2008 - 30 nëntor 2009. Ecuria e skuadrave shqiptare në kampiona

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.933Z

Klasifikimi për bikini-t më seksi (FOTO)

Klasifikimi më i shumëpritur i verës është ai i PopSugar, që zgjedh VIP-at me seksi me bikini. Këtë vit, në krye të këtij klasifikimi është zgjedhur aktorja Halle Berry, e cila është shfaqur me një trup të shkëlqyer, falë arteve marciale dhe palestrës që bën. Në vendin e dytë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.159Z

Klasifikimi i "Topi i Artë" 2008

Klasifikimi 1. Kristiano Ronaldo (Por) 446 pikë 2. Lionel Mesi (Argj) 281 3. Fernando Torres (Spa) 179 4. Iker Kasijas (Spa) 133 5. Ksavi (Spa) 97 6. Andrei Arshavin (Rus) 64 7. David Vija (Spa) 55 8. Kaka (Bra) 31 9. Zlatan Ibrahimoviç (Sue) 30 10. Steven Xherrard (Ang) 28 11. Marko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.317Z

FIFA: Klasifikimi kryesohet nga Spanja, Brazili në podium

BRAZIL-Brazili ka shkuar në vendin e 3-të në klasifikimin e FIFA-s, që vazhdon të dominohet nga Spanja dhe Gjermania. Ndërkohë, Portgalia ka humbur një pozicion, duke shkuar në vendin e 4-t, ndërsa Argjentina ka fituar 2 opozicione, duke shkuar në vendin e 5-të. Anglia (10) ka hyrë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.443Z

LSI, Xhixho: Brenda vitit klasifikimi i universiteteve

“Sistemi Universitar ndodhet përpara sfidave të mëdha që kanë të bëjnë me rritjen e nivelit, shtrirjen e sistemit, zgjerimin e tij si dhe të një bashkëjetese të shëndetshme midis sistemit publik dhe atij privat.  Ky zhvillim dhe ky stad i ri në të cilin kemi hyrë kërkon dhe n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.497Z

Klasifikimi 2014: Vendet më të mira dhe më të këqija për mbrojtjen e punëtorëve

Një raport i ri nga Konfederata Ndërkombëtare e Unionit të Tregtisë (ITUC), një organizatë përmbledhëse e unioneve kudo nëpër botë, hedh dritë mbi të drejtat e punëtorëve në 139 shtete të ndryshme. Në Indeksin Global të të Drejtave, për vitin 2014 ITUC vlerësoi 97 drejta të p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.458Z

Sport Klasifikimi i FIFA-s: Belgjika në krye para Gjermanisë

TIRANE, 5 nentor /ATSH-AFP/. - Belgjika ka marre te enjten vendin e pare ne klasifikimin e FIFA-s, duke zbritur Argjentinen ne vendin e 3-te dhe Gjermanine ne vendin e 2-te, nderkohe qe Kili ka njohur progresin me te madh ne Top 10, duke shkuar ne vendin e 5-te. Kjo eshte hera e pare qe nga ekzisten

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama