Rezultate te kerkimit per termin: +Kohet

Total: 4238
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.368Z

Vjedhje me armë te stadiumi, identifikohet autori

Tiranë Një tjetër vjedhje me armë është shënuar dje në Tiranë, ku një person, i cili dyshohet se është përdorues droge, ka marrë 64 mijë lekë. Ngjarja ka ndodhur pranë stadiumit “Selman Stërmasi”,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.481Z

SHBA Shqiperia kohet e fundit me transformime mjaft te medha

Kryeministri Berisha priti sot në një takim Guvernatorin Havard Dean, i cili ka shërbyer për 6 mandate si guvernator i shtetit Vermont dhe në vitin 2004 garoi për t’u përzgjedhur kandidat për president i Partisë Demokratike në SHBA. Në v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.660Z

Briatore- Gregoraci presin femijen e pare?

Flavio Briatore nuk i ka punet mire me skuderine Renault per shkak te hetimit te FIA-s qe mund ta pezulloje, por nuk mund te thuhet e njejta gje per jeten e tij private. Flavio dhe bashkeshortja e tij, Elisabetta Gregoraci nuk jane aspak ne krize sic perflitej kohet e fundit. Sipas revis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.687Z

Pas DSIK-se nen varesi edhe Agjencia e Informacionit

Kryeministri Sali Berisha ka marre ne varesi kohet e fundit edhe Agjencine e Kerkimit Teknologjise dhe Inovacionit AKTI. Ne piken 1 te vendimit nr.903 date 26.8.2009 te Keshillit te Ministrave te ndryshuar fjalet ... ne varesi te Keshillit te Ministrave ... zevendesohen me ... ne varesi te Kryeminis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.636Z

Ish-ministri leter Kryeprokurores Ina Rama

Kerkesa Pak kohe me pare Dritan Prifti ish-ministri i Energjetikes i kerkoi Kryeprokurores Ina Rama qe vartesit e saj te hetonin seriozisht rreth kercenimeve qe i ishin bere kohet e fundit me mesazhe elektronike. Kerkesa ndaj Prokurores se Pergjithshme eshte drejtuar nepermjet nje letre qe u be pub

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.410Z

Eri e Arber pastrojne-Ermali U kujtuan pas 3 muajsh qe te pastrojne shtepine

Banoret fillojne te merren me punet e shtepise dhe kete here perfshihen te gjithe. Liami pastron tapeten ndersa Erioni lan dhomen e gjumit e me pas bashke me Arbrin pastrojne tapetet. Ermali pasi pastron ne kuzhine del ne oborr ku Franceska dhe Liami bisedojne dhe komentojne banoret e tjere. Ata

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama