Rezultate te kerkimit per termin: +Kohet

Total: 4238
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.406Z

Me keqardhje konstatojme se kohet e fundit, me afrimin e zgjedhjeve te pergjithshme ne FYROM, po vihen re perpjekje per tensionimin e marredhenieve midis FYROM-it dhe Shqiperise. Ato konsistojne ne d

Me keqardhje konstatojme se kohet e fundit, me afrimin e zgjedhjeve te pergjithshme ne FYROM, po vihen re perpjekje per tensionimin e marredhenieve midis FYROM-it dhe Shqiperise. Ato konsistojne ne disa incidente apo deklarata te vazhdueshme, te cilat behen edhe nga zyrtare te larte per efekte elek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.223Z

Rihana-Chris rikthim ne kohet e vjetra

Së fundi është larguar nga Karrueche Tran, pasi modelja raportohet të jetë “lodhur” nga sjellja e egër e tij. Por, duket se për “djalin e keq” të R&B, Chris Brown, nuk është dashur shumë kohë, që ai të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.218Z

Bulls-at drejt rikthimit ne kohet e arta

Seria e tre fitoreve radhazi, e cila çoi në shtatë fitoret në dhjetë ndeshjet e fundit, lejon Chicago Bulls-at që të vendosin presion mbi skuadrën e dytë më të mirë në Konferencën e Lindjes, Miami Heats. Në nde

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.347Z

NBA Bullsat rikthehen si ne kohet e Jordan

Çigako Bulls janë rikthyer për herë të parë që prej kohës së Micheal Jordanit në kryesimin e Konferencës së Lindjes, ndërsa duket se ata do të jenë edhe rivalë të papritur për titullin kampion të kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.368Z

Vjedhje me armë te stadiumi, identifikohet autori

Tiranë Një tjetër vjedhje me armë është shënuar dje në Tiranë, ku një person, i cili dyshohet se është përdorues droge, ka marrë 64 mijë lekë. Ngjarja ka ndodhur pranë stadiumit “Selman Stërmasi”,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.481Z

SHBA Shqiperia kohet e fundit me transformime mjaft te medha

Kryeministri Berisha priti sot në një takim Guvernatorin Havard Dean, i cili ka shërbyer për 6 mandate si guvernator i shtetit Vermont dhe në vitin 2004 garoi për t’u përzgjedhur kandidat për president i Partisë Demokratike në SHBA. Në v

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama