Rezultate te kerkimit per termin: +Kohet

Total: 4238
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.455Z

Mitrovice digjet makina epunonjesitserb te OSBE

MITROVICE-Zyrtaret e policise kosovare deklaruan se ne pjesen veriore te Mitrovices eshte djegur nje makine ne pronesi te nje banori serb. Nje zedhenes i policise tha se makina ishte djegur nga nje shishe me benzine e hedhur nga persona te panjohur ne oret e para te mengjesit te se dieles. Burimet t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:52.076Z

'Zhytuni' në thellësi të oqeaneve me Google Maps

Janë duke u bërë shumë bisedime kohet e fundit për Google Maps dhe iOS 6, por Google tani është zhytur nga këto fjalë pa pushim për një moment.Gjiganti i kërkimit ka lëshuar një veçori shumë të posaçme që sjell pamje nënujore në harta, duke ua mundësuar përdoruesve që të zhy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.082Z

Boeing 787 nuk ofron siguri

Boeing 787 nuk ofron siguri E enjte 17 Janar 2013 1219 p styletext-align justify Boeing 787 nuk ofron siguriPas Japonise edhe SHBA-te dhe rregullatoret europiane kane pezulluar fluturimet e avioneve Boeing 787 Dremaliner si pasoje e problemeve te sigurise qe ata kane paraqitur Administrata

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.338Z

Blero, fjale ofenduese drejtuar Mc Kreshes?

Kengetari kosovare Blero, ka treguar publikisht disa here se raportet e mira te dikurshme te tij me bashkeqytetarin e tij Mc Kresha nuk jane me te njejtat. Madje ata disa here nuk kane kursyer as fyerjet e talljet, ne kurriz te njeri-tjetrit. Por duket se dicka e ka irrituar Bleron i cili ka leshua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.295Z

Ekspertet e OBSH-se, masat per mjedise te mbyllura udhetimi

Ekspertet e Organizates Boterore te Shendetesise kane pergatitur nje plan masash qe duhet te merrni per te mos prishur planin e pushimeve verore, ku perfshihen edhe udhetimet. Stina e veres eshte nje periudhe kur njerezit shkojne per pushime nga nje vend ne tjetrin. Dhe shpesh ata shqetesohen nese j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.618Z

Fier, Islami: reformat në Armo dhe Albpetrol antiligjore

Kastriot Islami ka zhvilluar një konferencë për shtyp lidhur me reformat që janë bërë në Armo dhe Albertrol . Sipas tij kjo reformë është antiligjore dhe ka sjellë një dëm të prej 40 milion dollarë arkës së shtetit. Jo vetëm kaq tha zoti Islami kjo reforme e cilësuara prej tij si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.094Z

Sulm i dyshuar amerikan ne Pakistan, viktima

Dy sulme te dyshuara amerikane kane goditur sot nje fshat pakistanez ne kufi me Afganistanin duke vrare te pakten 12 persona, shumica e tyre militante. Lajmin e kane bere te ditur burime nga inteligjenca pakistaneze. Trupat amerikane kohet e fundit ka shtuar operacionet ne kufirin afgano-pakistanez

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama