Rezultate te kerkimit per termin: +Komandant

Total: 5614
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.122Z

Komandant Hoxha i rikthehet politikës

Komandant Hoxha i rikthehet politikës. Xhezair Shaqiri i njohur si ish-komandant Hoxha ka vendosur të rikthehet në politikë, duke iu bashkangjitur koalicionit me BDSH-në e Bardhyl Mahmutit për zgjedhjet e ardhshme. Njeriu i cili per vite qëndroi në fshatin Tan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.829Z

NATO vret një komandant salefist në Afganistan

Një fluturake pa pilot e NATO-s ka vrarë sot një komandant fushor të talibanëve në lindje të Afganistanit. Ahmad Farid, që është zyrtar i policisë në krahinën lindore Kunar, ka identifikuar këtë komandant si Hajji Attaullah.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.472Z

Urime ditëlindjen komandant Adem Jashari (Video)

Në ditën e flamurit, ditën e UÇK-së dhe ditëlindjen e komandantit Ademit Jashri, vizita në Kompleksin Memorial në Prekaz, është mënyra më e mirë për t'i nderuar gjithë dëshmorët e kombit të cilët sakrifikuan gjithçka për lirin e vendit. Komandanti i Përgjithshëm i Ushtrisë Ç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.557Z

Zgjedhjet ne BDI vritet ne Kumanove komandant Shqiponja

Transmetuar me 23072015 - 1731 Kumanove 23 korrik 2015 NOAal- Nje perleshje e armatosur ka ndodhur ne Kumanove te Maqedonise gjate se ciles ka humbur jeten Xhemail Rexhepi i njohur ndryshe si komandant Shqiponjabr br Ngjarja e rende ka ndodhur ne ambiente

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.310Z

Komandantët të irrituar në PDK

Më 8 qershor, Partia Demokratike e Hashim Thaçit nuk do të ketë mbështetjen e atyre që e krijuan: komandantëve të UÇK-së. Shumë prej krerëve që e udhëhoqën luftën çlirimtare kanë vendosur që të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.561Z

Kumanova po i jep lamtumirën e fundit komandant Shqiponjës (Foto)

Një numër i madh i shokëve, miqve dhe familjarëve për momentin janë duke u grumbulluar tek shtëpia e Xhemail Rexhepit, komandant Shqiponjës në Kumanovë për të ngushëlluar familjarët dhe për ti dhënë lamtumirën e fundit komandantit. Pritet që komandant Shqiponja të varroset të va

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.556Z

Komandant Hoxha: Fajtor për vrasjen e Komandant Shqiponjës është Ali Ahmeti

Pas vrasjes së komandant Shqiponjës në Kumanovë, ka reaguar Xhezair Shaqiri Komandant Hoxha i cili thotë se kjo vrasje ka ndodhur vetëm që politikanët e BDI të ruajnë postet e tyre, raporton "lajmpress". Hoxha ka ngushëlluar familjen e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama