Rezultate te kerkimit per termin: +Komandant

Total: 5614
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.555Z

Hoxha: Ali Ahmeti përgjegjës për vrasjen e komandant Shqiponjës

Pas vrasjes së komandant Shqiponjës në Kumanovë, ka reaguar Xhezair Shaqiri-Komandant Hoxha, i cili thotë se kjo vrasje ka ndodhur vetëm që politikanët e BDI-së të ruajnë postet e tyre, raporton "lajmpress". Hoxha ka ngushëlluar familjen e Komandant Shqiponjës dhe ka porositur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.344Z

Komandant i legjionit te nderit per Kadarene

brbrFranca nderoi me titullin Komandant i Legjionit te Nderit shkrimtarin e njohur shqiptar Ismail Kadare Presidenti Fransua Holonde ia dorezoi kete cmim shkrimtarit te madh ne Elysee I pranishem ne kete ceremoni nderimi ishte edhe kryeministri Rama i cili u prit ne nje takim te vecante nga presid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.967Z

Maqedonia thotë se komandant Malisheva nuk tentoi vetëvrasjen

Ministria e Drejtësisë e Maqedonisë konfirmoi zyrtarisht sot se Muhamed Krasniqi, i njohur si komandant Malisheva nuk ka tentuar vetëvrasjen në burgun e Prilepit. Pas pyetjeve të dërguara disa ditë më parë, më në fund, Dikasteri i Drejtësisë konfirmoi se zërat për tentativë vetëvra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.601Z

"Për të heq komandant Salën!"

Aman, kur do na vijë PrilliKemi sytë në BukureshtMbase na pranojnë në NATOShqipëria pret në rresht. Angazhuar këmbë e kokëMedia e DiplomaciaParlamenti - PresidentiOpozita - Qeveria. Nuk po lëmë mik pa futurDiplomatë pa ngacmuarTë thonë ndonjë fjalë të mirëAnëtare për t'u pranu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.122Z

Komandant Hoxha i rikthehet politikës

Komandant Hoxha i rikthehet politikës. Xhezair Shaqiri i njohur si ish-komandant Hoxha ka vendosur të rikthehet në politikë, duke iu bashkangjitur koalicionit me BDSH-në e Bardhyl Mahmutit për zgjedhjet e ardhshme. Njeriu i cili per vite qëndroi në fshatin Tan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.829Z

NATO vret një komandant salefist në Afganistan

Një fluturake pa pilot e NATO-s ka vrarë sot një komandant fushor të talibanëve në lindje të Afganistanit. Ahmad Farid, që është zyrtar i policisë në krahinën lindore Kunar, ka identifikuar këtë komandant si Hajji Attaullah.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.472Z

Urime ditëlindjen komandant Adem Jashari (Video)

Në ditën e flamurit, ditën e UÇK-së dhe ditëlindjen e komandantit Ademit Jashri, vizita në Kompleksin Memorial në Prekaz, është mënyra më e mirë për t'i nderuar gjithë dëshmorët e kombit të cilët sakrifikuan gjithçka për lirin e vendit. Komandanti i Përgjithshëm i Ushtrisë Ç

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama