Rezultate te kerkimit per termin: +Kombtarja

Total: 40
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.410Z

Skuadra, grumbullimi më 29 gusht në Durrës

Axhenda Kombtarja shqiptare do ta nis grumbullimin pr dy ndeshjet e para eliminatore m 29 gusht. Trajneri Josip Kuzhe ka prcaktuar orn 18.00 t s diels pr paraqitjen e 23 lojtarve t thirrur “nn arm”. Dita e par e grumbullimit parashikohet t kaloj e gjitha me akomodimin n hotel “Dyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.450Z

FOTOLAJM/ Ja dita e parë e krijimi të Kombëtares

Një foto e vitit 1936 tregon se si ishte Kombëtarja shqiptare e futbollit kur grumbullua për herë të parë.Kombetarja e Shqiperise ne diten e krijimitFoto është publikuar ekskluzivisht për emisionin "Debati në Channel One" dhe është realizuar në fushën e asaj kohe në zonën e Shallvar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.347Z

Kombtarja, Solana dhe Financial Times!

1. Po, po duhet t`i bojkotojm! Lajmin e suksesit t radhs t ekipit q pretendon t quhet kombtare, e mora vesh nj dit m pas dhe nga mediat. U binda edhe m shum pr at q ndjeja pas humbjes s turpshme me Bjellorusin n Tiran. far s`sht folur kt jav: q nga kapja e basteve t lojtarve n kompiuterin e hote

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.917Z

Mendova largimin nga përfaqësuesja

Stiven Xherard Pas disfats s Anglis n Kupn e Bots 2010, Stiven Xherard ka menduar seriozisht t largohet nga Kombtarja. Kjo shte ditur nga vet kapiteni i Liverpulit, q n munges t Rio Ferdinand, mban edhe shiritin te “Tre Luant”. “Nuk dua t them gnjeshtra”, tha Xherard. &ldquo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.500Z

Kombëtarja nis stërvitjen për miqësoret

Kombtarja shqiptare e futbollit ka nisur n Durrs grumbullimin pr dy miqsoret e ardhshme. 23 futbollist kan zhvilluar seancat e para strvitore teksa pritet t mbrrijn Bogdani, Curri dhe Ujkani. Ujkani ka patur probleme me dokumentacionin, ndrsa vonesa e Debatik Currit sht prshkak se ai martohet. N pro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.635Z

Sot Shqipëria kundër Uzbekistanit në Durrës

Kombtarja do t luaj sonte n Durrs n ora 20:30 ndaj Uzbekistanit ndeshjen e fundit miqsore para eliminatoreve t Euro 2012. Kuqezinjt do t zhvillojn pr her t par nj ndeshje n “Niko Dovana” dhe pritet q n stadium t ket shum tifoz. mimet e biletave jan t lira, ndrsa n qytet ka shum pushues.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.641Z

Cannavaro: Kombtarja e Italis bashkon vendin

Kapiteni kampion bote, Fabio Cannavaro ka dhënë të parën deklaratë publike që kur mbërriti në Pretoria të Afrikës së Jugut duke hedhur uje në zjarrin e polemikave të ndezura kohët e fundit në ambientin italian. “Ne jemi për të bashkuar vendin dhe jo për ta ndar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama