Rezultate te kerkimit per termin: +Komisionit +Parlamentar

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.300Z

Dekriminalizimi/Shtyhet deri më 31 Dhjetor afati i Komisionit Parlamentar

Shtyhet deri në 31 dhjetor afati i Komisionit të Posaçëm Parlamentar për dekriminalizimin. Shtyrja u bë pas kërksës së bërë nga Partia Demokratike. Vendimi u mor sot në Konferencën e Kryetarëve të Kuvendit. Ky komision u miratua nga Kuvendi i Shqipërisë më 19 shkurt të këtij v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.861Z

Axhenda e Komisionit Parlamentar per Reformen Zgjedhore

Pranë Komisionit Parlamentar për Reformën Zgjedhore kanë mbërritur një sërë propozimesh, që lidhen direkt me ndryshimet në Kodin Zgjedhor. Anëtarja e këtij komisioni, deputetja socialiste Vasilika Hysi, ka bërë me dije se në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.170Z

Lëvizjet në polici, emrat e anëtarëvetë komisionit hetimor parlamentar

Të tjera rreth shkrimit Krasniqi: Në SHBA hetimet i bëjnë heronjtë TIRANË - Përcaktohen emrat e anëtarëve të Komisionit parlamentar për hetimin e lëvizjeve në Policinë e Shtetit nga muaji Shtator 2013 deri në Janar 2014. Komisioni d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.104Z

KQZ-ja, raporton para komisionit parlamentar Ad Hoc

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve ka raportuar sot për ecurinë e punës para komisionit parlamentar Ad Hoc. Kryetari i KQZ Arben Ristani tha se deri tani ky institucion ka miratuar 38 vendime dhe 9 udhezime për procesin, ndërsa njoftoi për ngritjen e gjithë Komisioneve zonale për Administrimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.617Z

PD-ja bllokon ngritjen e komisionit parlamentar për kartat e identitetit

Eljona Ballhysa Partia Demokratike ka bllokuar ngritjen e komisionit parlamentar për kontrollin e pajisjes së qytetarëve me karta identiteti. Deputeti socialist, anëtar i Komisionit të Ligjeve, Besnik Dervishi, ka bërë të ditur se qeveria është e vendosur për të mos i lënë hapësira

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.358Z

Kreu i Komisionit Parlamentar Pollo PS 19 deputete te inkriminuar

Transmetuar me 13032015 - 0958 Nentembedhjete deputete te Partise Socialiste dhe 48 drejtues te larte ne administraten publike jane me rekorde kriminale Ndersa ne grupin parlamentar te PD nuk ka asnje deputet me probleme me drejtesinebr br Deklarata eshte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.406Z

Presidenti Topi takohet me delegacionin Parlamentar të Komisionit Bujqësor të Kinës

Tiranë, 24 nëntor NOA - Presidenti i Republikës, Bamir Topi priti sot Delegacionin Parlamentar të Komisionit të Bujqësisë dhe Çështjeve Rurale të Republikës Popullore të Kinës, kryesuar nga Sun Uen-sheng, anëtar i Komitetit të Përhershëm të Kongresit Kombëtar të Popullit dhe Nën

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama