Rezultate te kerkimit per termin: +Komisionit +Parlamentar

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.358Z

Kreu i Komisionit Parlamentar Pollo PS 19 deputete te inkriminuar

Transmetuar me 13032015 - 0958 Nentembedhjete deputete te Partise Socialiste dhe 48 drejtues te larte ne administraten publike jane me rekorde kriminale Ndersa ne grupin parlamentar te PD nuk ka asnje deputet me probleme me drejtesinebr br Deklarata eshte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.406Z

Presidenti Topi takohet me delegacionin Parlamentar të Komisionit Bujqësor të Kinës

Tiranë, 24 nëntor NOA - Presidenti i Republikës, Bamir Topi priti sot Delegacionin Parlamentar të Komisionit të Bujqësisë dhe Çështjeve Rurale të Republikës Popullore të Kinës, kryesuar nga Sun Uen-sheng, anëtar i Komitetit të Përhershëm të Kongresit Kombëtar të Popullit dhe Nën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.489Z

ZRRE njofton anëtarët e komisionit parlamentar me sfidat e saj

Komisioni për Zhvillim Ekonomik, Infrastrukturë, Tregti dhe Industri, i kryesuar nga Muhamet Mustafa, kryetar, në kuadër të aktiviteteve të tij, vizitoi sot Zyrën e Rregullatorit të Energjisë (ZRRE). Kryesuesi i Bordit, Enver Halimi, me bashkëpunëtorë, i informoi anëtarët e komisionit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.824Z

Bashkia, bojkot komisionit hetimor parlamentar

Bashkia e Tiranes, nuk do t'i pergjigjet asnje lloj kerkese qe behet nga komisioni hetimor, i ngritur kunder Edi Rames. Kjo per faktin e vetem, se kryetari i bashkise Rama, e cileson grupin e hetimit, jashte ligjit dhe ne kundershtim te plote me Kushtetuten. Ne lidhje me kete vendim, kryetari i bash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.103Z

PD–ja sprapset nga ngritja e komisionit hetimor parlamentar për konfliktin institucional

Partia Demokratike duket se është sprapsur nga nisma për ngritjen e një komisioni hetimor parlamentar për konfliktin institucional midis qeverisë dhe prokurorisë së përgjithshme. Gjatë një deklarate për mediat zëdhënësi i Grupit Parlamentar të PD-së, Aldo Bumçi, nuk i është për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.234Z

Presidenti Topi takohet me delegacionin Parlamentar të Komisionit të Bujqësisë të Kinës

Presidenti i Republikës, Prof. Dr. Bamir Topi priti sot delegacionin Parlamentar të Komisionit të Bujqësisë dhe Çështjeve Rurale të Republikës Popullore të Kinës, kryesuar nga z. Sun Uen-Sheng, anëtar i Komitetit të Përhershëm të Kongresit Kombëtar të Popullit dhe Nënkryetar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.482Z

Grupi Parlamentar i PS pritet te miratoje raportin e Komisionit Hetimor per anetaret e KLD

0 brbr brbrGrupi Parlamentar i Partise Socialiste ka vendosur qe te miratoje ne seance plenare te se enjtes raportin e Komisionit Hetimor per Nenkryetarin e Keshillit te Larte te Drejtesise Elvis efa dhe anetarin Lulzim Lelcajbrbr brbrRaporti i propozon Kuvendit shkarkimin e efes dhe Lelcajt per sh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama