Rezultate te kerkimit per termin: +Komsioni

Total: 139
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.343Z

Xhaferri: Ka shkelje, t nis hartimi i raportit pr Sollakun

Ka zhvilluar mbledhjen e radhs Komisioni hetimor kuvendor pr Prokurorin e Prgjithshm Theodhori Sollaku. N mbledhje sht lexuar raporti i Ministris s Drejtsis q do t kontrolloj dokumentacionin e Prokuroris pr vitin 2006. Komsioni, q prbhet vetm nga antart e maxhorancs, pasi opozita ka vendosur t mos m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.265Z

Xhaferri: Ka shkelje, të nisë hartimi i raportit për Sollakun

Ka zhvilluar mbledhjen e radhës Komisioni hetimor kuvendor për Prokurorin e Përgjithshëm Theodhori Sollaku. Në mbledhje është lexuar raporti i Ministrisë së Drejtësisë që do të kontrollojë dokumentacionin e Prokurorisë për vitin 2006. Komsioni, që përbëhet vetëm nga anëtarët e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.932Z

PS mbështet Erik Skendaj dhe Bledar Skënderi për anëtarë të KQZ

Erik Skendaj dhe Bledar Skenderi,  janë dy kandidatët e mbështetur nga Partia Socialiste për  vendin vakant si anëtare i Komisionit  Qendror të Zgjedhjeve. Dy kandidatët u dëgjun nga komisuioni  parlamentar i ligjeve, ndërsa pritet të hidhen ne votim në seancën e ardhëshme parlament

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:27.898Z

Hetimet për serverin, deputetët i kërkojnë leje prokurorisë

Komsioni Hetimore Parlmentar ka vendosur të marrë bekimin e prokurorisë, për çështjet që do të hetojë, kjo për të shmangur dublimin e punës së organit të akuzës për ndërhyrjet në serverin e tatimeve. Komisooni Hetimor Parlamentar, që po heton ndërhyrjet në serverin e tatimeve mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.403Z

Vendimet: Disiplina ndëshkon inferiorët

Në Federatën Shqiptare të Futbollit (FSHF) është mbledhur dje Komsioni i Disiplinës, për shqyrtimin e problemeve disiplinore të relatuara nga Sektori i Garave. Komisioni, pasi shqyrtoi dokumentacionin, vendosi: - Lojtari i KF Tomori, Ervin Delibashi, për ofendim të anësorit në ndeshjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.019Z

KQZ: Deri në orën 12:00 janë numëruar ¼ e kutive të votimit

TIRANË- Komsioni Qendror i Zgjedhjeve bën të ditur se deri në orën 12:00 janë numëruar ¼ e ktuive të votimit në gjithë vendin. Ndërkohë që afati zyrtar i mbylljes së numërimit është ora 17:00 e ditës së sotme, që siç shihet nuk ka asnjë shans të zbatohet. KQZ pranon se gjith

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.217Z

KQZ thirrje partive: Sillni komisionerët e Dibrës për trajnim

Dy ditë para zgjedhjeve të 11 shtatorit për kryebashkiakun e Dibrës, Komsioni Qëndror i Zgjedhjeve i ka bërë thirrje partive politike të dërgojnë për trajnim komisonerët. Kryetarja e KQZ-së Lefeteri Luzi, tha se deri dje interesi i komisionerëve politik për tu trajnuar është shumë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama