Rezultate te kerkimit per termin: +Kongresin

Total: 7704
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.553Z

Çështja çame në kongresin amerikan

Ceshtja came pritet te përfshihet seshpejti ne axhenden e kongresit amerikan i cili brenda dy vitesh do te kete ne tavolinen e saj per shqyrtim rezoluten qe denon masakren dhe kërkon zgjidhjen e saj. Kryetari i partise “Drejtesi dhe integrim” Tahir Muhedini zhvilloi nje tur takimesh me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.783Z

Rama merr pjesë në Kongresin e PSE

Kryeministri, njëkohësisht Kryetar i Partisë Socialiste Edi Rama ka marrë pjesë në Kongresin e Partive Partive Socialiste Europiane, që u zhvillua në Romë të Italisë. Rama ka kryesuar delegacionin e Partisë Socialiste, pjesë e të cilit ishte edhe Nënkryetari i Grupit Parlamentar T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.168Z

Topalli reagon për Kongresin e PS: Kurban Kongres

TIRANË- Kryeparlamentarja Jozefina Topalli Ka reaguar në lidhje me Kongresin e Partisë Socialiste.E pyetur nga gazetarët për Kongresin e PS-ë që ka nisur punimet ditën e djeshme Topalli, duke e paralizuar edhe me librin më të fundit që kreu i PS-së Edi Rama pret që të nxjerrë së shp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.663Z

Sulmi mbi Libi, Obama sqaron Kongresin

Presidenti Obama informoi nëpërmjet një letre Kongresin Amerikan mbi arsyet e vendimit të shpejtë për ndërhyrjen ushtarake në Libi. Në letër, Obama sqaron kongresmenët amerikanë se ndërhyrja, bashkë me forcat aleate u ndërmo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.664Z

Sulmi mbi Libi Obama sqaron Kongresin

Presidenti Obama informoi nëpërmjet një letre Kongresin Amerikan mbi arsyet e vendimit të shpejtë për ndërhyrjen ushtarake në Libi. Në letër, Obama sqaron kongresmenët amerikanë se ndërhyrja, bashkë me forcat aleate u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.168Z

Komunistët zhvillojnë kongresin e 14-të

Komunistët mbajnë Kongresin e 14-të vetëm një ditë pas Partisë Socialiste. Kreu i PKSH-së Hysni Milloshi në fjalën e mbajtur ironizoi kongresin e Partisë Socialiste duke pretenduar se iu takonte me të drejtë që të ishin t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.273Z

Konkurs poezie për Kongresin e Manastirit

Me rastin e 100-vjetorit të Kongresit të Manastirit, Posta Shqiptare organizon konkursin letrar të poezisë më të bukur kushtuar kësaj date historike. Në kuadrin e aktiviteteve të shumta të organizuara për këtë përvjetor, një rol luan edhe Posta Shqiptare, e cila do të angazhojë të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama