Rezultate te kerkimit per termin: +Konsiderohen

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.521Z

Shqetësimet e opozitës do konsiderohen vetëm në sallën e Kuvendit

LSI i bën apel PS-së që të rikthehet në parlamentLëvizja Socialiste për Integrim i drejtohet për të disatën herë Partisë Socialiste, që të lerë menjanë vendimet personale të Edi Ramës dhe të rikthehet në sallën e Kuvendit. Sipas LSI, shqetësimet e opozitës do të konsiderohen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.710Z

Rusi: Pas një eksplodimi – tre minatorë konsiderohen të zhdukur

Tre minatorë konsiderohen të zhdukur pas një eksplodimi dhe zjarri në një minierë të metaleve në malet Ural në Rusi. Dy minatorë të tjerë janë dërguar në spital nga incidenti i sotëm në minierë.AdPlatformZone

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.618Z

Shembje dheu në Kinë 41 persona konsiderohen të zhdukur

Të paktën 41 persona konsiderohen si të zhdukur, pasi në qytetin Shenzhen në pjesën jugore të Kinës ka rrëshqitur dheu, duke shembur kështu 22 ndërtesa, raporton agjencia e lajmeve Xinhua. Të paktën shtatë persona janë shp&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.304Z

Lazarat, Tahiri: Aliko o me policinë ose përballë ku janë kriminelët e konsiderohen të tillë

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri thotë se kreu i komunës së Lazaratit duhet të mbështesë ligjin dhe të jetë në krah të policisë. Nëse nuk është me ta atëherë do të jetë në krah të kriminelëve. “|I kujtova përgjegjësitë që ka para ligjit, I kujtova detyrën që duhet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.889Z

Konte: Shqipëria s’mund të konsiderohen më ekipi i vogël

ITALI - Antonio Konte e vlerëson suksesin me Shqipërinë, duke e cilësuar si një provë pozitive përfaqësimin e të tijve, por duke kujtuar se kuqezinjtë nuk mund të konsiderohen më si ekipi i vogël, ndaj të cilit fitorja ësht&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.613Z

Sanksionet konsiderohen shpallje lufte

Koreja e Veriut deklaroi të shtunën se çdo sanksion i mundshëm apo presion i aplikuar për shkak të testimit të raketës para pak ditësh do të konsiderohet "shpallje lufte". Në deklaratën e lëshuar në televizionin shtetëror, Koreja e Veriut bënte me dije se ishte e gatshme të shtonte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.391Z

Rritet akciza për ambalazhet, kartoni, plastika dhe qelqi konsiderohen mallra luksi

Ervin KOÇI Ministria e Financave shumë shpejt do të shtrenjtojë një pjesë jo të vogël të produkteve të konsumit, pas disa ndryshimeve që do të bëjë në taksat doganore. Edhe pse taksat doganore nuk do të prekin direkt produktet e konsumit, ato do të përdoren për ambalazhet e tyre

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama