Rezultate te kerkimit per termin: +Konsiderohen

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.304Z

Lazarat, Tahiri: Aliko o me policinë ose përballë ku janë kriminelët e konsiderohen të tillë

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri thotë se kreu i komunës së Lazaratit duhet të mbështesë ligjin dhe të jetë në krah të policisë. Nëse nuk është me ta atëherë do të jetë në krah të kriminelëve. “|I kujtova përgjegjësitë që ka para ligjit, I kujtova detyrën që duhet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.889Z

Konte: Shqipëria s’mund të konsiderohen më ekipi i vogël

ITALI - Antonio Konte e vlerëson suksesin me Shqipërinë, duke e cilësuar si një provë pozitive përfaqësimin e të tijve, por duke kujtuar se kuqezinjtë nuk mund të konsiderohen më si ekipi i vogël, ndaj të cilit fitorja ësht&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.613Z

Sanksionet konsiderohen shpallje lufte

Koreja e Veriut deklaroi të shtunën se çdo sanksion i mundshëm apo presion i aplikuar për shkak të testimit të raketës para pak ditësh do të konsiderohet "shpallje lufte". Në deklaratën e lëshuar në televizionin shtetëror, Koreja e Veriut bënte me dije se ishte e gatshme të shtonte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.391Z

Rritet akciza për ambalazhet, kartoni, plastika dhe qelqi konsiderohen mallra luksi

Ervin KOÇI Ministria e Financave shumë shpejt do të shtrenjtojë një pjesë jo të vogël të produkteve të konsumit, pas disa ndryshimeve që do të bëjë në taksat doganore. Edhe pse taksat doganore nuk do të prekin direkt produktet e konsumit, ato do të përdoren për ambalazhet e tyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.520Z

Aty ku kriminelët konsiderohen heronj

Një aeroplan i qeverisë po priste për ta transportuar një të dënuar të liruar, për ta shijuar pritjen organizuar një heroi në Beograd. Gazetarët lëviznin përreth saj, me qëllim që të marrin ndonjë deklaratë. Një gjë mjaft pozitive për një kriminele të dënuar, e cila po kthehe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.012Z

Rreth 500 hektarë të mbjella vetëm me patate konsiderohen të jenë nën ujë

Vërshimet e shkaktuara nga të reshurat nga lumenjtë Llap e Silnica si dhe përroskat i kanë shkaktuar dëme të mëdha bujqësisë. Sipas fermerit më të madh vushtrrias Bedri Kosumit, vetëm në rrafshin e luginës së lumit Silni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.981Z

Gomonia, tre personat konsiderohen te humbur

Tre persona mbeten te humbur ne det te hapur, ne nje vend ende te papercaktuar nga policia shqiptare, e cila ne bashkepunim edhe me forcat e ushtrise ka nisur nje operacion kerkimi prej mesdites se te martes. (UPDATE) Kapiteneria e Portit te Vlores kishte informuar se rreth ores 08 e 30 m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama