Rezultate te kerkimit per termin: +Kontrat

Total: 7076
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.721Z

Modric vazhdon kontratën me Realin

Skuadra kampione e Evropës, Real Madrid, nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare të klubit, kanë njoftuar se kanë arritur marrëveshje me mesfushorin e tyre, Luca Modric, për vazhdimin dhe përmasimin e kontratës së tyre. Modric kishte ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.725Z

Zyrtare: Lampard vazhdon kontratën me Chelsean

Mesfushori i Chelseat, Frank Lampard e ka vazhduar edhe për 1 vit me kontratën me Chelsean. Golashënuesi më i mirë në historinë e Chelseat ka arritur marrëveshje me Chelsean duke vazhduar kontratën për 1 vit me Chelsean. Të dy palët ishin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.972Z

Silva dhe City, zgjasin kontratën

David Silva zgjat qëndrimin në Etihad Stadium. Mesfushori spanjoll ka arritur marrëveshjes me skuadrën kampione të premierligës, Manchester City, për ta vazhduar kontratën e tyre edhe për pesë vite. Kontrata e re do ta mbaj mesfushorin në Citize

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.475Z

Kontratë "sheike" për Rooneyn

Manchester United është duke përgatitur kontratën e re për Wayne Rooneyn, kontratë e cila iu ngjanë kontratave multimilionëshe të sheikëve. Sulmuesi anglez nëse pranon kontratën e re me Man Unired do të përfitojë 70 milion f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.930Z

Zyrtare: Ramires vazhdon kontratën me Chelsean

Chelsea nëpërmjet faqes zyrtare ka njoftuar se kanë arritur marrëveshje me mesfushorin Ramires, për vazhdimin e kontratës deri në vitin 2019. Mesfushori që ka regjistruar 241 paraqitje për Chelsean, pas nënshkrimit të kontratës për faq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:11.944Z

Nuk e vazhdon kontratën Ronaldo!

Cristiano Ronaldo nuk do të vazhdoj kontratën me Real Madridin. Lajmi konfirmohet nga mediat e lidhura me Realin sipas së cilave Ronaldo më së largu mund të jetë lojtar i Realit deri në vitin 2015, kur edhe i skadon kontrata. Real Madridi nuk e ka ndërme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.342Z

Interi ia zgjat kontratën Mazzarrit

Skuadra italiane Inter, ka vazhduar bashkëpunimin me trajnerin e tyre Walter Mazzarri. Zikaltërit i kanë vazhduar kontratën strategut italian deri në vitin 2016. “Ne jemi shumë të lumtur që i kemi zgjatur kontratën trajnerit tonë. Me ketë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama