Rezultate te kerkimit per termin: +Kontrat

Total: 7076
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.219Z

Edhe Kompany vazhdon kontratën me Cityn

Pas David Silvas, një tjetër lojtar vazhdon kontratën te Manchester City. Bëhet fjalë për mbrojtësin Vincent Kompany, i cili ka arritur marrëveshje me kampionin e Anglisë për ta zgjatur qëndrimin në Etihad Stadium edhe për pesë vi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.891Z

Zyrtare: Nani rinovon kontratën me United

Nuk ka Serie A për Luis Nanin: Manchester United sapo ka njoftuar nëpërmjet profilit zyrtar në Twitter se ka gjetur akordin për rinovimin e kontratës me mesfushorin portugez. Ish objektivi i merkatos së Juventus dhe Romës ka firmosur një kontratë, e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.336Z

"Miss Kosova", kontratë me Donald Trump

PRISHTINE - Karriera e "Miss Kosovës", Mirjeta Shala, së fundmi pësoi një 'goditje', duke u përjashtuar nga "Miss Universe" për shkak se Rusia nuk e njeh Kosovën si shtet. Megjithëkëtë, mësohet se bukuroshja Mirjeta Shala ka nënshkruar nj&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.819Z

Juve rinovon kontratën me Vidal

“Kemi arritur fazat finale të bisedimeve për rinovimin e Vidal. Rinovimin e kontratës së re do ta bëjmë zyrtare në javën e ardhshme”.Kjo është deklarata e Drejtorit të Përgjithshëm të Juventusit, Giuseppe Marotta.Rinov

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.294Z

Rita Ora kontratë me Adidas

Rita Ora, superylli kosovar, prek majat e showbizit botëor. Ajo ka nënshkruar edhe një kontratë milionshe me gjigantin prodhues të paisjeve sportive, adidas. Kontrata ka vlerën prej 2.4 milion dollarësh dhe është nënshkruar me dizejnatorin e f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.920Z

Ronaldo vazhdon kontratën, më i paguar se Messi

Cristiano Ronaldo e ka vazhduar kontratën me Real Madridin. Ylli portugez do të jetë i Realit deri në vitin 2018. Ronaldo me kontratën e re 17 milion euro në vit, një më shumë se Lionel Messi te Barcelona. Marrëveshja pr vazhdimin e kontratës &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.593Z

FSHF rinovon kontratën me De Biazin

Para ndeshjes së shtatë eliminatore me Slloveninë, FSHF do ti ofroj rinovim kontrate trajnerit italian, Xhani De Biazi. Prej më shumë se një viti, nën drejtimin e De Biazit kuqezinjtë e kanë thyer tre herë rekordin në FIFA, duke u pozicionuar s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama