Rezultate te kerkimit per termin: +Kontrat

Total: 7076
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.180Z

Kontrat e re pr Gattuson

Milan i ka ofruar Gennaro Gattusos nj kontrat t re, q i mundson atij t prfundoj karriern n klub, por nuk ka marr prgjigje nga mesfushori. Nnkryetari i Milanit, Adriano Galliani, i ka thn t prditshmes sportive italiane Gazzetta dello Sport: Respekti yn ndaj tij mbetet i pandryshuar. Shpresoj q ai t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.475Z

Reali e blen kontratën e Ancelottit!

Sipas mediave franceze angazhimi i Carlo Ancelottit te Reali është vetëm çështje orësh. Reali thuhet se ka paguar i paguar 4 milion euro PSG-së për të zgjidhur kontratën me Ancelottin. Trajneri italian ka edhe një vit kontratë me PSG-n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.219Z

Edhe Kompany vazhdon kontratën me Cityn

Pas David Silvas, një tjetër lojtar vazhdon kontratën te Manchester City. Bëhet fjalë për mbrojtësin Vincent Kompany, i cili ka arritur marrëveshje me kampionin e Anglisë për ta zgjatur qëndrimin në Etihad Stadium edhe për pesë vi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.891Z

Zyrtare: Nani rinovon kontratën me United

Nuk ka Serie A për Luis Nanin: Manchester United sapo ka njoftuar nëpërmjet profilit zyrtar në Twitter se ka gjetur akordin për rinovimin e kontratës me mesfushorin portugez. Ish objektivi i merkatos së Juventus dhe Romës ka firmosur një kontratë, e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.336Z

"Miss Kosova", kontratë me Donald Trump

PRISHTINE - Karriera e "Miss Kosovës", Mirjeta Shala, së fundmi pësoi një 'goditje', duke u përjashtuar nga "Miss Universe" për shkak se Rusia nuk e njeh Kosovën si shtet. Megjithëkëtë, mësohet se bukuroshja Mirjeta Shala ka nënshkruar nj&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.819Z

Juve rinovon kontratën me Vidal

“Kemi arritur fazat finale të bisedimeve për rinovimin e Vidal. Rinovimin e kontratës së re do ta bëjmë zyrtare në javën e ardhshme”.Kjo është deklarata e Drejtorit të Përgjithshëm të Juventusit, Giuseppe Marotta.Rinov

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.294Z

Rita Ora kontratë me Adidas

Rita Ora, superylli kosovar, prek majat e showbizit botëor. Ajo ka nënshkruar edhe një kontratë milionshe me gjigantin prodhues të paisjeve sportive, adidas. Kontrata ka vlerën prej 2.4 milion dollarësh dhe është nënshkruar me dizejnatorin e f

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama