Rezultate te kerkimit per termin: +Koplik

Total: 1148
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.743Z

Shkoder aksident ne aksin Koplik-Bajze

Perplasja e dy makinave ne aksin Koplik – Bajze ka shkaktuar 4 te plagosur. Sipas informacionit te policise rrugore, ngjarja ka ndodhur ne vendin e quajtur kthesa e çulajve dhe te dy mjetet ishin me shpejtesi. Te demtuari jane Florian Rama, Rifat Lumanaj, Naim Topçia dhe Fatmir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.352Z

Ahmetaj: Pas Spitallës, zonë e lirë ekonomikë në Koplik dhe Vlorë

Pas Spitallës së shpejti do të ofrohen dhe dy zona të tjera të lira ekonomike në Koplik dhe në Vlorë, ka bërë të ditur ministri i Zhvillimit Ekonomik, Arben Ahmetaj, në një takim me investitorë gjermanë në Frankfurt. Ministri përmendi hartimin e një pakete ligjore që përfshin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.051Z

Bie nga shtepia ku punonte nje i vdekur ne Koplik

PUBLICITET Shkoder 31 tetor 2015 NOAal- Nje person ka humbur jeten ne Koplik duke punuarbr br Pak pas mesdites se sotme ne Koplik te Malesise se Madhe Afrim Ura 45 vjec banues ne fshatin Mes te Shkodres duke punuar ne banesen private te shtetasit T V  eshte rrezuarbr br Si pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.729Z

Aksident me katër të plagosur në Koplik. Vdes 19-vjeçari në Pogradec

Koplik- Një aksident i rëndë ka ndodhur në Koplik të Shkodrës. Sipas policisë aksidenti është shënuar në Koplik, në kryqëzimin e Culjave, ku raportohet se janë përplasur dy automjete. Policia tha se si pasojë kanë mbetur të plagosur katër persona të cilët ndodhen në spital. Dy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.512Z

Koplik, Rama: Nevojitet nje politike evropiane

Kreu socialist, Edi Rama ka vijuar takimin e tij me rrjetin e vullnetareve ne Koplik. Ai eshte shprehur se Shqiperia do te ndryshoje me fitoren e progresisteve ne zgjedhjet e 28 qershorit. Sipas Rames, per te ndryshuar Shqiperine “nevojitet nje politike e re, nje politike evropiane&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.453Z

Koplik, ndalohet për kontrabandë 58-vjeçari

Koplik- Një 58-vjeçar u ndalua sot nga policia e Malësisë së Madhe, pasi u kap në flagrancë me një sasi cigaresh kontrabandë dhe birrë, të cilat i kishte futur në territorin shqiptar nga Mali i Zi. “Leko Çekaj, 58-vjeç, lindur në fshatin Vrakë të rrethit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.656Z

Koplik, Jozefina Topalli: Besoj se Berisha do heqë vizat me SHBA

KOPLIK- Një ditë pas premtimit që kryeministri Sali Berisha bëri në çelje të fushatës elektorale në qytetin e Durrësit, se do të të liberalizojë vizat me SHBA, në mandatin e ardhshëm, kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli shpreh besimin e saj në realizimin e këtij premtimi. Nga Kopl

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama