Rezultate te kerkimit per termin: +Koplik

Total: 1148
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.683Z

Ne kerkim nderkombetar kapet pas nje sherri ne Koplik

Shkoder 23 prill 2015 NOAal- Nje person i shpallur ne kerkim nderkombetar eshte arrestuar nga policia e Shkodresbr br 27 vjecari Gentjan Isufaj me banim ne Koplik i cili kerkohej nga autoritetet italiane pasi Gjykata e Milanos ka leshuar urdher arresti ndaj tij per trafik te lendeve narkotike u pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.293Z

Shkodër-Koplik, humb jetën në rrugë 59-vjeçarja

Shkodër, 18 Shkurt NOA Ecja me biçikletë në rrugën Shkodër-Koplik, ishte udhëtimi i fundit për një grua në mesomoshë e cila gjeti vdekjen sot pasdite pasi u përfshi në një aksident, informon korrespondenti i agjencisë NOA. Viktima është L. Vajushi, 59 vjeçe, banuese në fsh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.743Z

Shkoder aksident ne aksin Koplik-Bajze

Perplasja e dy makinave ne aksin Koplik – Bajze ka shkaktuar 4 te plagosur. Sipas informacionit te policise rrugore, ngjarja ka ndodhur ne vendin e quajtur kthesa e çulajve dhe te dy mjetet ishin me shpejtesi. Te demtuari jane Florian Rama, Rifat Lumanaj, Naim Topçia dhe Fatmir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.352Z

Ahmetaj: Pas Spitallës, zonë e lirë ekonomikë në Koplik dhe Vlorë

Pas Spitallës së shpejti do të ofrohen dhe dy zona të tjera të lira ekonomike në Koplik dhe në Vlorë, ka bërë të ditur ministri i Zhvillimit Ekonomik, Arben Ahmetaj, në një takim me investitorë gjermanë në Frankfurt. Ministri përmendi hartimin e një pakete ligjore që përfshin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.051Z

Bie nga shtepia ku punonte nje i vdekur ne Koplik

PUBLICITET Shkoder 31 tetor 2015 NOAal- Nje person ka humbur jeten ne Koplik duke punuarbr br Pak pas mesdites se sotme ne Koplik te Malesise se Madhe Afrim Ura 45 vjec banues ne fshatin Mes te Shkodres duke punuar ne banesen private te shtetasit T V  eshte rrezuarbr br Si pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.729Z

Aksident me katër të plagosur në Koplik. Vdes 19-vjeçari në Pogradec

Koplik- Një aksident i rëndë ka ndodhur në Koplik të Shkodrës. Sipas policisë aksidenti është shënuar në Koplik, në kryqëzimin e Culjave, ku raportohet se janë përplasur dy automjete. Policia tha se si pasojë kanë mbetur të plagosur katër persona të cilët ndodhen në spital. Dy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.512Z

Koplik, Rama: Nevojitet nje politike evropiane

Kreu socialist, Edi Rama ka vijuar takimin e tij me rrjetin e vullnetareve ne Koplik. Ai eshte shprehur se Shqiperia do te ndryshoje me fitoren e progresisteve ne zgjedhjet e 28 qershorit. Sipas Rames, per te ndryshuar Shqiperine “nevojitet nje politike e re, nje politike evropiane&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama