Rezultate te kerkimit per termin: +Korabi

Total: 358
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.298Z

Bashkia përfundon rikonstruksionin e rrugës “Korabi” në kryeqytet

Bashkia e Tiranës përuroi përfundimin e punimeve në rrugën “Korabi” në kryeqytet. Ndërmarrja e Punëtorëve të Qytetit Nr.2, në bashkëpunim me komunitetin e zonës periferike të Tiranës, pranë lagjes së ish – “Uzinës Dinamo të Re”, ka përfunduar rikonstruksionin e plotë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.563Z

Martohet Korabi dhe Genta

Korab Jetshi i ka thënë lamtumirë beqarisë. Ai ka lidhë kurorë me vajzen të quajtur Gentianë. Dasma e Korabit, i cili është djali i këngëtarit të njohur të muzikës popullore Shkëlzen Jetishi, është mbajtur mbr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.341Z

Korabi nuk behet me i gjalle...

Djali i Ilir Shaqirit, kengetari Korab Shaqiri, edhe pse tha qe do te njoftonte mediet nese do konfirmohej apo jo plani qe ai te bente nje kolone zanore per nje film ne Hollywood. Sipas medieve kosovare, ndonese eshte kerkuar ne ueb-faqe per te gjurmuar neper produksionet e Hollywood-it, emri i Kora

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.744Z

Korabi pushime me bashkëshorten

Korab Jetishi, pas një vere me shumë angazhime i ka dhënë pushime vetes dhe familjes së tij. Jetishi së bashku me bashkëshorten e tij ndodhen në Turqi, ku po kalojnë kohë të mira së bashku, shkruan Indeksonline. AdPlatformZone = {id: "8bc4e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.967Z

Korabi i këndon dashurisë

Sipas Korabit kjo është një këngë verore, me të cilën ai pretendon që të pushtojë publikun “Merre ti këtë zemrën time” quhet kënga e cila shumë shpejt do të plasohet në treg nga këngëtari Kora

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.255Z

Korabi pa Haxhiun, tre muaj pa paga

Gerd Haxhiu nuk është më trajner i Korabit. Tekniku vlonjat i është komunikuar largimi nëpërmjet një mesazhi mbrëmjen e së premtes, dërguar nga Drejtori i përgjithshëm i klubit dibran Fehmi Mziu, pasi më parë ka pasur edhe një debat mes tyre për shkak të detyrimeve financiare të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.067Z

Dhuna, Korabi 1 sezon pa tifozë; Gentian Muça pezullohet një vit   

Pak ditë pas dhunës në Kategorinë e Parë në futbollin shqiptar, ku në ndeshjet Pogradeci-Luftëtari dhe Korabi-Kastrioti pati përleshje mes lojtarëve dhe tifozerive, Komisioni i Disiplinës reaguar me dorë të hekurt ndaj protagonistëve dhe ekipeve të përfshira në incidente. Konkretish

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama