Rezultate te kerkimit per termin: +Korabi

Total: 358
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.301Z

  Gramshi, i pandalshëm: 5 jave, 5 fitore

Tre fitore në transfertë dha java e 5-të e Kategorisë së Dytë në Grupin e Veriut, ku si gjithmonë spikat fitoja e pestë e Gramshit në po aq ndeshje. Gramshi fitoi me Veleçikun 1-0, falë golit të Macollit 22'. Edhe Mamurrasi fitoi në transfertë me Ilirinë (0-1, Ndoji 53'), e po me kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.996Z

Luftëtari mposht Korabin dhe ngjitet në vendin e 4-t

Dy gola që ngjitin Luftëtarin për herë të parë në këtë sezon në vendin e 4-t të klasifikimit. Në Gjirokastër bluzinjtë Mladen Milinkovic mposhtën 2-0 Korabin e vendit të fundit, duke u konfirmuar si surpriza më e bukur e këtij sezoni. Një fitore jo shumë e thjeshtë por e meritua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.427Z

Reja e Shkelzen Jetishit vjen me poza seksi (Foto)

Familja e këngëtarit Shkelzen Jetishi po rritet. Tanimë, djali i tij Korabi, gëzon një jetë të mirë familjare. Me rastin e festave të fundvitit Korabi me gruan dhe vajzën e tij kanë bërë disa foto familjare, shkruan Indeksonline. AdPla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.121Z

Lushnja i falet Cankës edhe ndaj Ilirisë

Sulmuesi ka rezultuar për të disatën herë vendimtar, duke shënuar golin e fitores. Fushë-krujasit e kanë me gjykimin Nga Mamurrasi, FATMIR THAÇI Iliria Lushnja       0-1 Shënues: Canka 82 Iliria: Baku, I.Gjokeja (Doku 64), Shkëmbi, Balliu, Doçi, Kurti, Caca, Bejko (Bardhi 53), Lama

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama