Rezultate te kerkimit per termin: +Korart

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.435Z

Tension në Kavajë, ndërpritet ndeshja

Sknderbeu fitonte 0-1, por n minutn e 87’ tifozt hedhin sende t forta Start i shmtuar i kampionatit t 72-t kombtar t futbollit. Skandal n Kavaj, tifozt hedhin sende t forta n fush dhe nuk lejojn rifillimin e ndeshjes Besa-Sknderbeu, e cila u ndrpre n minutn e 87-t. E konsideruar si nj ndeshje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.181Z

Superiore, Dinamo nis mbrojtjen e titullit

N mbrmje n “Niko Dovana” zhvillohet edhe Teuta-Lai. Nesr luhen tri ndeshje, ndrsa t hnn supersfida Besa-Sknderbeu Pas disfats n Superkup, blut hapin kampionatin 2010-’11 me sfidn me Flamurtarin Pas dshtimit n kupat e Europs, zhurms s merkatos dhe lvizjeve t panumrta (t cilat prite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.396Z

FSHF, plumb për plumb dhunës

Disiplina: Besa, Sknderbeu, Vllaznia, Elbasani, viktimat e ndshkimeve t ashpra FSHF i prgjigjet “plumb pr plumb” fenomenit t javs s par t kampionatit t 72, dhuns s vrejtur n ndeshjen Besa-Sknderbeu, Vllaznia-Bylis dhe Elbasani-Tirana. Ndrkoh q nuk kan shptuar pa u lagur edhe ekipi i Tira

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.383Z

Besa - Skënderbeu 0 me 2 në tavolinë, tifozët kavajas qëlluan me gurë anësorin

Mbyllet me dhunë java e parë e kampionatit shqiptar, ndërsa ndeshja e fundit i është dhënë Skënderbeut në tavolinë 2 me 0, kur ata kryesonin takimin 1 me 0 Dhuna n futbollin shqiptar ka filluar q me nisjen e sezonit t ri t Superligs n vend, pikrisht pr shkak t saj ndeshj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama