Rezultate te kerkimit per termin: +Korrespondenti

Total: 2661
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.254Z

Pronësia në bregdetin e jugut, shpërthen një tjetër konflikt fizikNga Tema Bregdeti i jugut, riviera shqiptare, rrezikon të kthehet shumë shpejt në një arenë masive përplasjesh të dhunshme për çështjet e pronësisë. Pasi Kakomeja ishte sinja

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Pronësia në bregdetin e jugut, shpërthen një tjetër konflikt fizikNga Tema Bregdeti i jugut, riviera shqiptare, rrezikon të kthehet shumë shpejt në një arenë masive përplasjesh të dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.602Z

Edi Rama, ligjëratë në Harvard

Tiranë, 25 Janar NOA Kryetari i opozitës shqiptare Edi Rama, ftohet të mbajë një ligjëratë në Harvard, në cilësinë e kryetarit të Bashkisë së Tiranës. Lajmin e bën të ditur për agjencinë NOA, korrespondenti në SHBA cila citon burime zyrtare nga Harvard - Kennedy School.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.630Z

Në Ukrainën lindore, dy ditë para zgjedhjeve

Në Ukrainën lindore, dy ditë para zgjedhjeve të përgjithshme, edhe sot pati luftime mes separatistëve pro - rusë dhe forcave qeveritare. Dëshmitarët dhe zyrtarët e sigurisë në Kiev njoftuan për përleshje në qytetet Semenovka dhe Rubizhne, si dhe në raj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.426Z

Shembje në tunelin e Thirrës në Kalimash

KUKES- Në tunelin e Thirrës në Kalimash i cili është i mbyllur prej disa kohësh për automjetet ka ndodhur një tjetër shembje. Sipas të dhënave që na sjell korrespondenti i News24, shembja në tunel ka filluar që mbrëmjen e djeshme rreth orës 20:00, ndërkohë që deri tani një gjatë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.857Z

Dy grabitje brenda një nate në Elbasan e Gjirokastër

TIRANE- Në Elbasan është grabitur një argjendari ndërsa në Gjirokastër në një banesë janë grabitur 5 milionë lekë të reja. Grabitjet gjatë orëve të natës, duke u gdhirë dita e sotme, 24 mars.Grabitja në Elbasan u shënua në orët e para të mëngjesit. Pre e vjedhjes është b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.787Z

Ekzekutohet emigranti ne Vlore dyshohet per hakmarrje

Vlore 30 dhjetor NOA - Nje vrasje ka ndodhur sot ne aksin rrugor Vlore-Fier. Korrespondenti i Agjencise NOA raporton se viktima eshte Romeo Fejzaj rreth 40 vjec. I ndjeri Fejzaj sapo ishte kthyer nga Italia ku jetonte prej vitesh. Ne makinen me te cilen udhetonte kane qene dhe dy te aferm te tje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.781Z

Kontrabandistët marrin peng dy gazetarë në Shqipëri

Korrespondenti i ABC NEWS Agim Blloshmi dhe korrespondenti i Top Channel Kristaq Binjaku janë marrë sulmuar me armë zjarri nga disa persona që merren me kontrabandën e lëndës drusore. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Stranik. Të dy gazetarët po

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama