Rezultate te kerkimit per termin: +Korrespondenti

Total: 2661
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.630Z

Në Ukrainën lindore, dy ditë para zgjedhjeve

Në Ukrainën lindore, dy ditë para zgjedhjeve të përgjithshme, edhe sot pati luftime mes separatistëve pro - rusë dhe forcave qeveritare. Dëshmitarët dhe zyrtarët e sigurisë në Kiev njoftuan për përleshje në qytetet Semenovka dhe Rubizhne, si dhe në raj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.426Z

Shembje në tunelin e Thirrës në Kalimash

KUKES- Në tunelin e Thirrës në Kalimash i cili është i mbyllur prej disa kohësh për automjetet ka ndodhur një tjetër shembje. Sipas të dhënave që na sjell korrespondenti i News24, shembja në tunel ka filluar që mbrëmjen e djeshme rreth orës 20:00, ndërkohë që deri tani një gjatë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.857Z

Dy grabitje brenda një nate në Elbasan e Gjirokastër

TIRANE- Në Elbasan është grabitur një argjendari ndërsa në Gjirokastër në një banesë janë grabitur 5 milionë lekë të reja. Grabitjet gjatë orëve të natës, duke u gdhirë dita e sotme, 24 mars.Grabitja në Elbasan u shënua në orët e para të mëngjesit. Pre e vjedhjes është b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.787Z

Ekzekutohet emigranti ne Vlore dyshohet per hakmarrje

Vlore 30 dhjetor NOA - Nje vrasje ka ndodhur sot ne aksin rrugor Vlore-Fier. Korrespondenti i Agjencise NOA raporton se viktima eshte Romeo Fejzaj rreth 40 vjec. I ndjeri Fejzaj sapo ishte kthyer nga Italia ku jetonte prej vitesh. Ne makinen me te cilen udhetonte kane qene dhe dy te aferm te tje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.781Z

Kontrabandistët marrin peng dy gazetarë në Shqipëri

Korrespondenti i ABC NEWS Agim Blloshmi dhe korrespondenti i Top Channel Kristaq Binjaku janë marrë sulmuar me armë zjarri nga disa persona që merren me kontrabandën e lëndës drusore. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Stranik. Të dy gazetarët po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.607Z

Avioni italian bën ulje tëdetyruar afër Velipojës, ja fotot

SHKODER- Një avion i vogël turistik italian ka bërë ulje të detyruar paraditen e sotme në në zonën shkëmbore mes Velipojës e Shëngjinit. Avioni është ulur në vendin e quajtur Rrjoll afër VelipojësPolicia e Shkodrës po shkon drejt vendit të ngjarjes për t'i ardhur në ndihmë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.116Z

Fierza hap portën nr 3, rëndohetsituata e përmbytjeve në Shkodër

TIRANE - Korrespondenti i Kukësit Bekim Lekica informon se Hidrocentrali i Fierzës ka hapur sot portën nr 3 të shkarkimit pasi Fierza ka arritur pikën kritike të 296 m. Kjo është hera e parë për këtë vit që Hidrocentrali i Fierzës hap portën për të shkarkuar prurjet e mëdha të Dri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama