Rezultate te kerkimit per termin: +Korrespondenti

Total: 2661
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.155Z

30 të vdekur nga sulmet me bomba në Nigeri

Dëshmitarët okularë thanë se objektiv i sulmeve me bomba ishin shumë godina, përfshirë edhe selitë e policisë shtetërore në Yobo.Korrespondenti i BBC-së në kryeqytetin ekonomik të Nigerisë, Jonah Fisher, tha se të shtënat e armëve zgjatën shuam gjatë natës teksa u njoftuan edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.901Z

Tërmet në Fier dhe Vlorë, asnjëdëm në njerëz apo materiale

FIER - Lëkundje sizmike janë ndjerë mbrëmjen e sotme në rrethin e Fierit dhe të Vlorës. Fatmirësisht mësohet se nuk ka pasur asnjë problem në njerëz dhe në dëme.Siç raporton korrespondenti i A1 Report dhe Shqiptarja.com, Kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.362Z

Vladimir Putin serish baba

Vladimir Putin serish baba E marte 29 Janar 2013 1933 Vladimir Putin serish baba61-vjecari Vladimir Putin presidenti I Rusise ka dy femije te vegjel me Alina Kabajevom 30 vjecare ish - kampione olimpike ne gjimnastike New York Post pohon se ky cift pervec djalit trevjecar ka edhe nje femije tje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.730Z

Bashkia Memaliaj debitore, CEZi pret dritat, Meçe: Borxhi i PD

MEMALIAJ- CEZ i cili tashmë është nën drejtimin e një administratori shtetëror i ka ndërpresë sot energjinë Bashkisë së Memaliajt pasi kjo bashki debitore në shumën e 70 milionë lëkëve. Lajmi bëhet i ditur nga korre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.936Z

Shkozet, alarm fals për bombënë qendrën e kolaudimit

DURRES - Një alarm për bombë në qendrën e kolaudimit të makinave në Shkozet të Durrësit ka mbërritur në polici. Korrespondenti ynë në Durrës Artur Korriku informon se alarmi për bombë është bërë përmes një telefonate para pak minutash, ora 08:00, në drejtorinë e policisë s�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.932Z

Durrës, alarm fals për bombënë qendrën e kolaudimit

DURRES - Një alarm për bombë në qendrën e kolaudimit të makinave në Shkozet të Durrësit ka mbërritur në polici. Korrespondenti ynë në Durrës Artur Korriku informon se alarmi për bombë është bërë përmes një telefonate para pak minutash, ora 08:00, në drejtorinë e policisë s�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.617Z

Rrëshqitjet e dheut në Kinë, dyfishohet bilanci i viktimave

Nga rrëshqitjet e tokës në veri-perëndim të Kinës, pas shirave të rrëmbyeshëm e të pazakontë, numri i viktimave është dyfishuar që nga një ditë më parë dhe ai rrezikon të shtohet sërish, pasi ka mbi 2 mijë të zhdukur. Këto rezultuan rrëshqitjet e dheut më vdekjeprurëse gjat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama