Rezultate te kerkimit per termin: +Korrespondenti

Total: 2661
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.527Z

Udhëtimi misterioz: Korrespondenti i CNN përshkruan vizitën e tij në Korenë Veriore (Foto)

Korrespondenti i CNN, Will Repley dhe fotoreporteri , Brad Alson udhëtuan në Korenë Veriore pasi që regjimi i atjeshëm u ofroi atyre që të rivizitonin vendim më të mistershëm në botë. Ata nuk janë të sigurtë se pse u ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.602Z

Këshilltari i Berishës, Glori Hysi, zapton ujët në Dhrovjan

Antena brenda familjes Antena dje ishte në Dhrovjan të Sarandës dhe pati telashe të mëdha. Korrespondenti ynë në Sarandë flet labçe, është biond dhe rrondokop i shkurtër. Shkoi në Dhrovjan për të bërë ca fotografi të shtëpive të vjetra në këtë fshat, nga më të bukurit e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.709Z

Në QSUT Antena zbulon një kartelë mjekësore me diagnozë ÇP

Antena brenda familjes Korrespondenti i Antenës ishte dje në qendrën spitalore për të parë reagimet nga ndryshimet në qeveri. Duke u sjellë rrotull kartotekës, korrespondenti pa një punonjëse që po hidhte poshtë një tufë letrash të vjetra. I bërë kurioz se ç’kishte në to,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.886Z

Korrespondenti i “New York Times”-it vdes në Siri

43-vjeçari besohet se ka ndërruar jetë pas një reaksioni alergjik të shoqëruar me atak astmatik. Amerikani me origjinë nga Libani mbuloi pushtimin e Irakut nga SHBA-të dhe rrjedhojat e tij për gazetën “Uashington Post”.Ai fitoi çmimin “Pulitzer” në vitin 2004 dhe në vitin 2010,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:47.126Z

Policia hap zjarr mbi një makinë pranë Tour de France

Policia në Francë ka nisur kërkimet për shoferin e një makine, që tentoi të përplasej përmes një barrikade në rrethin çiklistik Tour de France, që përfundon në Paris. Oficerët hapën zjarr mbi makinën, në përpjekje për ta ndalur, por ajo u largua. Korrespondenti i BBC thotë se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.254Z

Pronësia në bregdetin e jugut, shpërthen një tjetër konflikt fizikNga Tema Bregdeti i jugut, riviera shqiptare, rrezikon të kthehet shumë shpejt në një arenë masive përplasjesh të dhunshme për çështjet e pronësisë. Pasi Kakomeja ishte sinja

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Pronësia në bregdetin e jugut, shpërthen një tjetër konflikt fizikNga Tema Bregdeti i jugut, riviera shqiptare, rrezikon të kthehet shumë shpejt në një arenë masive përplasjesh të dh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama