Rezultate te kerkimit per termin: +Kostoja

Total: 7575
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.919Z

Pronarët e “varrezave”: Qeveria nxitoi me vendimin

I njohur me vendimin e qeverisë për largimin e tyre të paktën një kilometër larg rrugëve kombëtare, pronari i një vendgrumbullimit të makinave të vjetra, Adriatik Haxho, mendon se ky vendim është i nxituar. Pronarë të tjerë janë ankuar jashtë kamerave se nuk kanë mundësi ekonomik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.545Z

Fletet e votimit jo asgjesim me djegie riciklim

Transmetuar me 01092014 - 1258 PUBLICITET Tirane 1 shtator 2014 NOAal- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ne nje mbledhje te dites se sotme ka diskutuar lidhur me asgjesimin e fleteve te votimit te zgjedhjeve te kaluarabr br Ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.502Z

Obama ne Bruksel rriten masat e sigurise

0 Presidenti amerikan Barak Obama ndodhet sot ne Bruksel per te zhvilluar takime te nivelit te larte me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.393Z

Bozdo thirrje policisë: Mos mbyllni sytë përpara vjedhjes

Vjedhja e kabllove të energjisë dhe kapakëve të pusetave në TiranëJanë shtuar vjedhjet e pronës publike edhe në me të Tiranës. Pas kapakëve të pusetave radhën e ka pasur rreth 2 km kabell i energjisë elektrike që lanë pa drita rrugën nga drejtoria e përgjithshme e policisë deri t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.385Z

Kina ofron 10 mld dollarë kredi për Europën Qendrore dhe Lindore

Kina dëshiron të kërkojë modele të rinj financimi për investimet në Europën Qendrore dhe Lindore me një linjë kredie prej 10 miliardë dollarësh dhe një fond të ri investimesh prej 3 miliardë dollarësh amerikanë. Kjo është deklarata e bërë nga kryeministri kinez Li Keqiang gjat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.855Z

BE: Rritja ekonomike në Eurozonë ka ngecur

“Rritja ekonomike në eurozonë ka ngecur dhe ka rrezik potencial për recension të ri”, tha Komisioneri evropian, Olli Rehn.Rritja e vogël ekonomike ia vështirëson Evropës tejkalimin e krizës së borxheve, ndërkohë që situate e Italisë duket gjithnjë e më shumë e paqëndrueshme.Bur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.453Z

Përgatitet për 10 minuta, ja si prodhohet vera false

Një ditë më parë, Top Channel denoncoi skandalin me verën e shitur në një nga restorantet e Tiranës. Falsifikimin e saj e treguan edhe analizat. Ndërsa sot do tju tregojmë se si përgatitet vera sintetike, ose vera pa rrush. Duhen vetëm 10 minuta për këtë mashtrim dhe kostoja është 1

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama