Rezultate te kerkimit per termin: +Krimi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.155Z

Krimi ndaj moralit

Nga Bled Komini* Pavarësisht se sistemi ynë i drejtësisë është munduar të reformohet e të përshtatet me atë të sistemeve juridike që aplikohen në vende demokratike, sërish më i pareformuari në këtë rast ka mbetur njeriu shkruan Komini Krimi dhe statistika kanë diçka të përbash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.779Z

ABC e çdo krimi!

Nga Mero Baze   Është një rast ekstrem. Ndoshta është rasti më ekstrem, edhe nëse e krahasojmë me çdo regjim diktatorial në botë, përsa i përket ilustrimit për lirinë e shtypit. Vetëm në Shqipëri ka ndodhur, që një Kryeministër i plotpushteshëm, të detyrojë një gaze

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.618Z

Krimi ka ngritur kokën

Edmond Arizaj Realisht nuk është se ndonjëherë në Shqipëri e ka pasur kokën ulur. Por është shfaqur shumë me ngjyrat e tjera të tij (vjedhje, abuzime, mashtrime, korruptime), ndërsa prej vitesh e kishim kaluar në kujtesë (harresë) ngjyrën e zezë të krimit, vrasjet dhe plagosje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.056Z

Krimi horror që tronditi Gjermaninë

Share Sema Është një krim horror, që ka shokuar shumëkënd në Gjermani. Në mes të Berlinit, mu pranë Sheshit Potsdamer, një 32 vjeçar vret gruan e tij dhe e copëton me thikë. Më pas Orhan S. me thikën në njërën dorë dhe kokën e gruas në dorën tjetër hip në majë të çatis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.911Z

Droga e krimi rrezikojne zgjedhjet

var fbShare url httpvizionplusaldroga-e-krimi-rrezikojne-zgjedhjetsize smallbrbrDroga krimi dhe zgjedhjet e lira jane tre ceshtjet qe shqetesojne opoziten Dhe per Lulzim Bashen keto problematika nuk prekin vetem Partine Demokratike ndaj per 4 ore me radhe ai ka biseduar me perfaqesues te medias sho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.974Z

AK Krimi u rrit 28

AK Krimi u rrit 28 E merkure 16 Janar 2013 2045 KRESHNIK SPAHIUAleanca Kuq e Zi ka akuzuar qeverine se eshte kthyer ne mbrojtese te krimit duke rritur ne kete menyre pasigurine tek shqiptaret Ne nje aktivitet te zgjeruar me simpatizante te kesaj force politike kryetari Kreshnik Spahiuka p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.864Z

Grabitja, krimi i adoleshentëve

Durrës- Policia e Qarkut Durrës ka bërë të ditur nëpërmjet një deklarate për shtyp se arrestimet e kryera muajin e fundit për vjedhje, kanë si autorë mësëshumti adoleshentë.Vetëm një ditë më parë policia bëri të mundur arrestimin e dy adoleshentëve, përkatësisht 16 dhe 17 vj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama