Rezultate te kerkimit per termin: +Krimi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.974Z

AK Krimi u rrit 28

AK Krimi u rrit 28 E merkure 16 Janar 2013 2045 KRESHNIK SPAHIUAleanca Kuq e Zi ka akuzuar qeverine se eshte kthyer ne mbrojtese te krimit duke rritur ne kete menyre pasigurine tek shqiptaret Ne nje aktivitet te zgjeruar me simpatizante te kesaj force politike kryetari Kreshnik Spahiuka p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.864Z

Grabitja, krimi i adoleshentëve

Durrës- Policia e Qarkut Durrës ka bërë të ditur nëpërmjet një deklarate për shtyp se arrestimet e kryera muajin e fundit për vjedhje, kanë si autorë mësëshumti adoleshentë.Vetëm një ditë më parë policia bëri të mundur arrestimin e dy adoleshentëve, përkatësisht 16 dhe 17 vj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:32.950Z

Nga krimi në krim

Share Nga Erion Braçe 3 vite më parë, në Roskovec-Fier, mu në derën e shtëpisë e në prani të familjarëve të tij, u vra deputeti i Partisë Socialiste, Fatmir Xhindi! Deputeti Fatmir Xhindi u vra në nisje të fushatës elektorale për zgjedhjet e përgjithshme të vitit 2009! Deputeti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.811Z

Rritet krimi

Përgjatë vitit 2013, në Policinë e Kosovës janë paraqitur mbi 54 mijë raste, prej të cilave 36 mijë kanë qenë vepra penale. Në krahasim me një vit më parë shihet që ka një rritje rreth 20% të rastet dhe rreth 3

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.461Z

Krim pas krimi

Nga Marjon Gorica Gjithçka ndryshe, vetëm vrasje, rrëmbime, aksidente, larje hesapesh, janë këto të cilat ne dëgjojmë e shohim në media. Persona të fajshëm dhe të pafajshëm të cilët humbin jetën çdo minutë e orë në Shqipëri. Sipas bilanceve të bëra nuk ka ditë e cila të mos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.146Z

Vota dhe krimi

Skënder Minxhozi Këto ditë qeveria Berisha mbush tre vjeç. Më saktë, tre vjetët i feston maxhoranca, nga e cila ka dalë qeveria. Gjithsesi ky është moment ku shumëkush në media dhe opinionin publik jepet pas shkencës subjektive të bilanceve, duke vënë përballë premtimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.721Z

Krimi tronditës: Këngëtarja vritet në koncert

Ky është një krim për të cilin po flet mbarë bota. Një këngëtare amerikane, vetëm 22 vjeç, u qëllua për vdekje gjatë koncertit të saj. Christina Grimmie, e njohur edhe si konkurrente në 'The Voice', u qëllua për vdekje gjatë një koncerti në Florida. Ajo u sulmua në prapaskenë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama