Rezultate te kerkimit per termin: +Kristal

Total: 1307
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.419Z

8-vjetori i qendres Kristal

brbrArgetim muzike lojera per femije dhe ulje cmimesh Keto ka ofruar qendra tregtare Kristal ne 8-vjetorin e saj Kete pervjetor ne qender te festimeve ishin femijet Ndaj aktivitete per ta kane nisur ne mengjes me animatoret artistet e cirkut dhe lojera argetuese te krijuara edhe ne ambientet perret

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.519Z

Çmimi Kristal për Luljeta Lleshankun

Ne Festivalin Ndërkombetar të Letërsisë, që u mbajt në Ljubjanë, poetja Luljeta Lleshanaku fitoi çmimin “Kristal”, i cili jepet per shkrimtarin më të mirë pjesëmarrës në edicion. Festivali “Vilenica International Festival” zhvillohet në Slloveni prej 24 vjetësh. Për Shqipe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.657Z

"Kristal" nderon Watson me "Honoris Causa"

Universiteti "Kristal" nderon lordin Alan Watson duke i dhënë titullin "Honoris Causa". Në një ceremoni të veçantë , në ambientet e univeristetit "kristal", pas një vizite të veçantë në departamentet e këtij universiteti, Lordi Anglez Alan Watson u nderua nga drejtues të këtij univer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.454Z

Kolegji "Kristal" feston 10-vjetorin

Kolegji arsimor "Kristal", ka festuar dhjetë vjetorin e krijimit të tij. Për te fëstuar këtë përvjetor është organizuar një koncert nga nxënësit dhe ish nxënësit e këtij kolegji të cilët kanë dhënë një program artistik me këngë, recitime dhe vallëzime. Të ftuar special në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.955Z

Hetimet per diplomat e Kristal

Përveç hetimeve për dy shtetasit italianë të diplomuar pranë Univesitetit Kristal, për të cilët është mbyllur procesi i pyetjes së pedagogëve për lëndët përkatëse, njësia task force ne Prokurorine e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.874Z

Univeristeti “Kristal”, konferencë për diabetin

Sëmundja e diabetit, e njohur botërisht si bomba e heshtur e shekullit është vënë në qendër të konferencës ideuar nga studentët e mjeksisë në Universitetin Kristal. Kjo për t`i dhënë mbështetje fushatave sensibi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.759Z

"Kristal", aktivitet për 10-vjetorin e krijimit

"Përtej Kristalit për liderat e rinj të së ardhmes". Ky është sllogani në këtë 10 vjetor të kompanisë arsimore "Kristal" e cila më këtë rast organizoi një aktivitet në Teatrin Metropol ku kanë qenë të pranishëm përveç stafit akademik të Kristalit edhe drejtues mediash. Në fja

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama