Rezultate te kerkimit per termin: +Kristal

Total: 1307
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.206Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:32.972Z

Bossi asnje dite ne Shqiperi

Renzo Bossi nuk kishte shumë lidhje me shkollën. Kjo kuptohet më së miri nga historiku i kualifikimeve të tij të vështira dhe false. Në korrik të vitit 2009, kur ishte 21 vjeç mori pas katër tentativash të dështuara “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.341Z

Ambasada Italiane: Nuk e njohëm diplomën shqiptare të Bossit

TIRANE - “Nuk ia kemi njohur diplomën e marrë në Shqipëri, Renzo Bossit". Ky ka qenë reagimi i Ambasadës Italiane në Tiranë, pas skandalit me diplomën e djalit të ish-kreut të Lega Nord, Umberto Bossi. "I diplomuari" te Kristali në Tiranë, ka kërkuar njohjen e laureimit të tij n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.173Z

Berisha: Qeveria do të nxisë sektorin privat për arsimin e lartë

Kryeministri Berisha në cermoninë e dhënies së diplomave në Universitetin Kristal pasi falenderoi për ftesën u drejtua studentëve me fjalët " Ndaj një gëzim të madh në inagurimin e këtij kompleksi me të gjithat paisjet, një kompleks me vlera dhe që ka rëndësi për gjithë vendin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.743Z

Prokuroria çon për gjykim rrjetin e diplomave false

Prokuroria e Tiranës ka përfunduar hetimet për 6 persona të cilët dyshoheshin se shpërndanin diploma false dhe i ka kaluar materialet për procedim të mëtejshëm në gjyakët. Sipas prokurorisë gjahstë të pandehurit akzuohen për korrupsion pasiv. Emrat e tyre janë si më poshtë: Andre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.937Z

Idrizaj, në janar kthehet te Liverpuli

Besian Idrizaj është shumë pranë rikthimit te Liverpuli në merkaton e janarit. Sulmuesi kosovar, i cili luan për kombëtaren U-21 të Austrisë, do t‘i japë fund aventurës në radhët e Kristal Palas, vetëm katër muaj pasi ishte transferuar aty në formë huazimi. Shkak është bërë pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.507Z

Diplomat false të Kristalit, Prokuroria gjeti prova për 900 italianët

Prokuroria e Tiranës në vitin 2015 mbyllin hetimin për Universitetin Kristal, duke i kthyer përgjigje ministrisë së Arsimit se nuk kishte gjetur të dhëna se nga ky universitet ishin dhënë diploma edhe pas mbylljes së tij. Kjo është përgjigja që prokurorja Suela Salavaçi, i dërgonte

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama