Rezultate te kerkimit per termin: +Kristal

Total: 1307
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.747Z

Ofertat ne Kristal Center

brbrTe gjithe te apasionuarit pas teknologjise kete fund korriku kane mundesine te blejne produkte cilesore me cmime me te lira Dyqani Neptun vetem ne qendren Kristal per dy dite me radhe ofron produkte dhe pajisje elektroshtepiake me ulje deri ne 50 Nje oferte e tille behet vetem ne Kristal Center

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.197Z

6 vjet Kristal Center

SSSAbrASS SSSAbrASS Nese jeni ne dileme per te kaluar nje fundjave me familjen tuaj Qendra Kristal do te ishte nje zgjidhje ideale Prej 6 vitesh kjo qender nuk eshte vetem nje destina cion per blerje por ajo ofron mundesi argetimi per te gjithe famijen Kjo e shtune e cila perkon me 6 vjetorin e Qend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.535Z

Pezullohet për një vit licensa e Kristal

Share Ministria e Arsimit ka vendosur që të pezullojë për një vit licensën e universitetit privat Kristal. Shkak për këtë është bërë skandali që shpertheu pak javë më parë me diplomën e djalit të Umberto Bosit, Renzo Bosi. Ky i fundit u zbulua se ka marrë një diplomë tek Kris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.539Z

Pezullohet për një vit licenca e Kristal

Share Ministria e Arsimit ka vendosur që të pezullojë për një vit licencën e universitetit privat Kristal. Shkak për këtë është bërë skandali që shpërtheu pak javë më parë me diplomën e djalit të Umberto Bossi-t, Renzo Bossi. Ky i fundit u zbulua se ka marrë një diplomë tek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.537Z

Qeveria pezullon licencën e Universitetit Kristal

TIRANE – Këshilli i Ministrave ka vendosur të pezullojë për një vit licencën e Universitetit privat “Kristal”. Vendimi vjen pas skandalit të diplomës së shtetasit italian Renzo Bossi, i biri i ish-liderit të Lega Nord në vendin fqinj, marrë pranë këtij instituti pa sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.177Z

"Universiteti Kristal" shpërndan diplomat pë studentët

Kristal kurorëzon dijet e brezit të parë të studentëve që kanë ëprfunduar ciklin 3 vjecar. 600 të rinj të degëve drejtësi, farmaci dhe infermieri, kanë marrë në duar diplomën e univesritetit, që mban një ndër emrat më prestigjiozë në fushëne arsimit të lartë jopublik. Kryemi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.544Z

Feste ne qendrat Kristal e Concord

brbrGjalleria gezimi dhe buzeqeshjet e femijeve kane pushtuar ne manifestimin e 1 qershorit edhe qendrat tregtare Kristal e Concord Muzika beri bashke jo vetem femijet por edhe te rriturit qe nga jashte Pjese e atmosferes festive ne Kristal Center ishin punimet ne pikture pantonimet dhe numrat kore

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama