Rezultate te kerkimit per termin: +Kristal

Total: 1307
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.535Z

Pezullohet për një vit licensa e Kristal

Share Ministria e Arsimit ka vendosur që të pezullojë për një vit licensën e universitetit privat Kristal. Shkak për këtë është bërë skandali që shpertheu pak javë më parë me diplomën e djalit të Umberto Bosit, Renzo Bosi. Ky i fundit u zbulua se ka marrë një diplomë tek Kris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.539Z

Pezullohet për një vit licenca e Kristal

Share Ministria e Arsimit ka vendosur që të pezullojë për një vit licencën e universitetit privat Kristal. Shkak për këtë është bërë skandali që shpërtheu pak javë më parë me diplomën e djalit të Umberto Bossi-t, Renzo Bossi. Ky i fundit u zbulua se ka marrë një diplomë tek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.537Z

Qeveria pezullon licencën e Universitetit Kristal

TIRANE – Këshilli i Ministrave ka vendosur të pezullojë për një vit licencën e Universitetit privat “Kristal”. Vendimi vjen pas skandalit të diplomës së shtetasit italian Renzo Bossi, i biri i ish-liderit të Lega Nord në vendin fqinj, marrë pranë këtij instituti pa sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.177Z

"Universiteti Kristal" shpërndan diplomat pë studentët

Kristal kurorëzon dijet e brezit të parë të studentëve që kanë ëprfunduar ciklin 3 vjecar. 600 të rinj të degëve drejtësi, farmaci dhe infermieri, kanë marrë në duar diplomën e univesritetit, që mban një ndër emrat më prestigjiozë në fushëne arsimit të lartë jopublik. Kryemi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.544Z

Feste ne qendrat Kristal e Concord

brbrGjalleria gezimi dhe buzeqeshjet e femijeve kane pushtuar ne manifestimin e 1 qershorit edhe qendrat tregtare Kristal e Concord Muzika beri bashke jo vetem femijet por edhe te rriturit qe nga jashte Pjese e atmosferes festive ne Kristal Center ishin punimet ne pikture pantonimet dhe numrat kore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.704Z

Universiteti Kristal,1 javë për Nënë Terezën

Universiteti Kristal në bashkëpunim me fondacionin "Nënë Tereza" , me në krye zonjën Liri Berisha , kanë çelur javën kulturore "Nënë Tereza", me rastin e 100 vjetorit të lindjes së Nënë Terezës . Gjatë gjithë javes , universiteti Kristal do organizojë aktivitete të ndryshme, si t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.422Z

"Kristal",bursa studimi për familjet në nevojë

Në kuadër të projekteve në ndihmë të familjeve në nevojë , nën kujdesin e veçantë të presidentit të universitetit "Kristal", Ahmet Muçaj universiteti "Kristal" dhe Unioni Shqiptar për Cilësinë e Jetës, kanë organizuar ceremoninë e dhurimit të bursave të studimit për famil

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama