Rezultate te kerkimit per termin: +Kristal

Total: 1307
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.177Z

"Universiteti Kristal" shpërndan diplomat pë studentët

Kristal kurorëzon dijet e brezit të parë të studentëve që kanë ëprfunduar ciklin 3 vjecar. 600 të rinj të degëve drejtësi, farmaci dhe infermieri, kanë marrë në duar diplomën e univesritetit, që mban një ndër emrat më prestigjiozë në fushëne arsimit të lartë jopublik. Kryemi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.544Z

Feste ne qendrat Kristal e Concord

brbrGjalleria gezimi dhe buzeqeshjet e femijeve kane pushtuar ne manifestimin e 1 qershorit edhe qendrat tregtare Kristal e Concord Muzika beri bashke jo vetem femijet por edhe te rriturit qe nga jashte Pjese e atmosferes festive ne Kristal Center ishin punimet ne pikture pantonimet dhe numrat kore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.704Z

Universiteti Kristal,1 javë për Nënë Terezën

Universiteti Kristal në bashkëpunim me fondacionin "Nënë Tereza" , me në krye zonjën Liri Berisha , kanë çelur javën kulturore "Nënë Tereza", me rastin e 100 vjetorit të lindjes së Nënë Terezës . Gjatë gjithë javes , universiteti Kristal do organizojë aktivitete të ndryshme, si t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.422Z

"Kristal",bursa studimi për familjet në nevojë

Në kuadër të projekteve në ndihmë të familjeve në nevojë , nën kujdesin e veçantë të presidentit të universitetit "Kristal", Ahmet Muçaj universiteti "Kristal" dhe Unioni Shqiptar për Cilësinë e Jetës, kanë organizuar ceremoninë e dhurimit të bursave të studimit për famil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.121Z

Universiteti Kristal dhuron gjak për fëmijët talasemikë

Universiteti Kristal ka nisur i pari këtë vit dhurimin e gjakut në bashkëpunim me fushatën e Kryqit të Kuq. Për projektin “dhuro gjak, shpëto një jetë”, studentët e Universitetit Kristal, kanë kontribuar për të gjashtin vit rradhazi, në ndihmë të 500 persona me talasemi.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.910Z

Kristal padit qeverinë shqiptare, kërkon shfuqizimin e pezullimit

—-Nga Dorina Bilbili—-Tiranë- Universiteti Kristal ka paditur në gjykatë qeverinë shqiptare duke kërkuar shfuqizimin e plotë të vendimit për pezullimin e pjesshëm dhe të përkohshëm të licencës së tij.Çështja që mban numrin 14184, është regjistruar në Gjykatën e Shka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.419Z

8-vjetori i qendres Kristal

brbrArgetim muzike lojera per femije dhe ulje cmimesh Keto ka ofruar qendra tregtare Kristal ne 8-vjetorin e saj Kete pervjetor ne qender te festimeve ishin femijet Ndaj aktivitete per ta kane nisur ne mengjes me animatoret artistet e cirkut dhe lojera argetuese te krijuara edhe ne ambientet perret

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama