Rezultate te kerkimit per termin: +Kristian +Bregu

Total: 67
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.167Z

Dështon seanca gjyqësore për 16 të pandehurit e bandës së Durrësit

TIRANË - Në Gjykatën e Krimeve të Rënda ka dështuar edhe dje procesi në ngarkim të 16 të pandehurve të akuzuar si anëtarë të bandës së Durrësit. Shkak për dështimin e seancës janë bërë avokatët mbrojtës të të pandehurve, të cilët kanë kërkuar kohë për të paraqitur k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.223Z

Bregu: Duhet të kishte një festë përstatusin, te Nishani ishim të gjithë

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- Marrja e statusit të vendit kandidat të Shqipërisë në BE ka qenë tema në fokus të emisionit “5 Pyetjet nga Babaramo” mbrëmjen e sotme. E ftuar në studion e &lsqu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.257Z

Deshton procesi i "Bandes se Durresit", debate per semundjen e Bunes

Tirane- Me debate eshte shtyre serish seanca gjyqesore ne ngarkim te 16 te pandehurve te cilesuar si anetare te "Bandes se Durresit". Mospercaktimi i sakte i semundjes se te pandehurit Kujtim Buna, si dhe moskryerja e analizave nga ana e spitalit te burgut, ka sjelle dje reagime te ashpra, te mbrojt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.334Z

Laguna e Vilunit, shtatë nën akuzë, do të trafikonin 780 kg hashash

Dosja Harrohet Bardhok Pllanaj, personi që u fsheh te makina e Mark Frrokut   Skafi – Ngaqë nuk kishte marrë saktë koordinatat e lundrimit drejt Italisë, skafisti Leonidha ngeli në mes të detit me ngarkesën me lëndë narkotike Komunikimi – Ervis Sulo, në komunikim me t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.105Z

PD, lobim agresiv në Parlamentin Europian për amendamentet e Chountis

Strasburg Ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu, dhe deputetë të PD-së, janë përpjekur për të bindur eurodeputetët Përfaqësues të mazhorancës lobuan prej ditësh në Bruksel, në mënyrë që sot Parlamenti Europian të miratojë rezolutën e eurodeputetit Nikolaos Chountis për integr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.506Z

"Banda e Durresit, deshton seanca e 54-et ndaj 16 te pandehurve

Tirane- Seanca e radhes ne ngarkim te 16 te pandehurve, te cilesuar si anetare te "Bandes se Durresit", ka deshtuar serish. Dy avokatet mbrojtes te te pandehurit Lulzim Berisha, kane munguar ne procesin gjyqesor, ndersa ky i fundit i ka kerkoi gjykates, dy mbrojtesit e tij per te vazhduar procesin.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.498Z

Shtyrjet e gjyqit, 5 avokatë rezervë për bandën e Durrësit

Autori i Lajmit: red.Prokurori i Krimeve të Rënda ka propozuar një tjetër variant për të shmangur shtyrjen e procesit gjyqësor në ngarkim të Bandës së Durrësit. Prokurori i çështjes ka kërkuar që në sallë të rrinë në gatishmëri edhe 5 avokatë rezervë që, në rast të munges

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama