Rezultate te kerkimit per termin: +Kristian +Bregu

Total: 67
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.105Z

PD, lobim agresiv në Parlamentin Europian për amendamentet e Chountis

Strasburg Ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu, dhe deputetë të PD-së, janë përpjekur për të bindur eurodeputetët Përfaqësues të mazhorancës lobuan prej ditësh në Bruksel, në mënyrë që sot Parlamenti Europian të miratojë rezolutën e eurodeputetit Nikolaos Chountis për integr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.506Z

"Banda e Durresit, deshton seanca e 54-et ndaj 16 te pandehurve

Tirane- Seanca e radhes ne ngarkim te 16 te pandehurve, te cilesuar si anetare te "Bandes se Durresit", ka deshtuar serish. Dy avokatet mbrojtes te te pandehurit Lulzim Berisha, kane munguar ne procesin gjyqesor, ndersa ky i fundit i ka kerkoi gjykates, dy mbrojtesit e tij per te vazhduar procesin.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.498Z

Shtyrjet e gjyqit, 5 avokatë rezervë për bandën e Durrësit

Autori i Lajmit: red.Prokurori i Krimeve të Rënda ka propozuar një tjetër variant për të shmangur shtyrjen e procesit gjyqësor në ngarkim të Bandës së Durrësit. Prokurori i çështjes ka kërkuar që në sallë të rrinë në gatishmëri edhe 5 avokatë rezervë që, në rast të munges

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.415Z

Coli vijon dëshminë, avokatët kundër gjyqtares

 TIRANE – Adriatik Coli, bashkëpunëtor i drejtësisë dhe i penduar i “bandës së Durrësit”, ka vijuar dje me përgjigjet e tij ndaj avokatëve të të pandehurve në proces. Ndërkohë që seanca e djeshme ka nisur me debate mes palëve. Burime brenda seancës me dyer të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.915Z

"Banda e Durresit", Coli rrefen detajet per krimet

Tirane- I penduari i "Bandes se Durresit", ka vazhduar dje deshmine e tij ne lidhje me episodet e ndryshme te krimeve te kryera nga anetaret. Adriatik Coli, per rreth kater ore ka treguar detaje te ndryshme te ngjarjeve. Mbrojtesit e kane pyetur Colin per llojet e automjeteve, me te cilat kane udhet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.482Z

"Banda e Durresit", deshton seanca e 50-te

Tirane- Procesi gjyqesor ne ngarkim te 17 te pandehurve te akuzuar si anetare te "Bandes se Durresit" ka deshtuar serish. Shkak eshte bere mungesa e mbrojtesit te te cilesuarit si kreu i bandes, Lulzim Berisha. Sipas nje njoftimi te derguar trupit gjykues te kryesuar nga ana e gjyqtarit Gurali Brahi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.475Z

“Banda e Durrësit”; “Loja” e avokatëve me klientët, dështon sërish gjyqi

Në Gjykatën e Krimeve të Rënda ka dështuar edhe dje procesi në ngarkim të 16 të pandehurve, të akuzuar si anëtarë të “Bandës së Durrësit”. Shkak për dështimin e seancës janë bërë sërish avokatët mbrojtës të të pandehurve, të cilët kanë debatuar për zëvendësimet e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama