Rezultate te kerkimit per termin: +Kristo

Total: 2709
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.159Z

Vrau babanë dhe plagosi njerkën, nën akuzë bashkë me të shoqin

Gjino i ka marrë levën nga dora të shoqit dhe me të ka goditur të atin, duke e lënë të vdekur në vend Delvinë Historia e konfliktit për pronën mes Elefterie Gjinos dhe familjes së saj Një grua nga Delvina, bashkë me të shoqin, ka përfunduar në Gjykatën për Krimet e Rënda, pasi a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.974Z

Bllokohet kompjuteri i Kristos

 Trazhgim SokolajAntiterrori dërgoi dje në Prokurorinë e Tiranës kompjuterin e Artan Kristos, i arrestuar dy ditë më parë për mbështetje e propagandë për veprime terroriste. Bashkë me kompjuterin nga i cili janë shpërndarë mesazhet e dyshuara, hetuesit e Antiterrorit kanë blloku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.081Z

Një histori personale me Miço Stefanin dhe dicka për vajzën e tij Adelina!

  Nga Kristo Mërtiri Po e rrëfej për herë të parë publikisht. Sepse mirënjohja troket e nuk shuhet ende edhe pas gati 4 dekadash. Ndërsa pizevengët e ditëve të sotme nuk ndryshojnë shumë nga ata të djeshmit, qoftë si hileqarë e intrigantë, qoftë si hipokritë e dallaveraxh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.277Z

Sarandë shkarkohet Kristo Kali, kreu i Omonia-s

21/09/2009  “U ngri” nga Bollano, mbështeti Kosta Barkën në zgjedhje SARANDË - Ka marrë fund “ngrirja” e Kristaq Kalit, kreut të organizatës së “Omonia”-s për degën e Sarandës, i pezulluar prej disa muajsh, qëkurse ai dha të gjitha sinjalet se mbështeste Kosta Bar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.276Z

Artan Kristo, çfarë thoshte për luftën e Xhihadit

20/04/2010 Zbardhen disa nga transkriptimet e CD-së Xhihadi është luftë e shenjtë. Nuk duhet të shkojmë të vritemi, duhet të shkojmë të vrasim. Normalisht që do vritemi dhe këtë nuk e mohojmë. Por jo vetëm të vritemi se atëherë nuk është normal. Pse është lejuar për ne që t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.113Z

Anëtari i Gj. Kushtetuese i shqetësuar për bojkotin e opozitës..! (Video)

Tiranë - Në Gjykatën Kushtetuese ka nisur shqyrtimi i ankesës së Partisë Demokratike për ligjin e Këshillit të Lartë të Drejtësisë. Por, anëtari i kësaj gjykate, Vladimir Kristo ka shkuar më tej, kur u kërkon deputetëve të opozitës që të ndërpresin bojkotin. Ai thotë se ligj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.046Z

Tirane pranga Mark Gjokes i akuzuar per vrasje

brbrNe kuader te operacionit te koduar Spastrimi policia e Tiranes ka arrestuar dy persona Behet e ditur se njeri prej te arrestuarve eshte Mark Gjoka 39 vjec i denuar me 23 vjet burg nga Gjykata e Durresit per grabitje me pasoje vdekjen Policia e Tiranes ka njoftuar se i arrestuari tjeter eshte Kri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama