Rezultate te kerkimit per termin: +Krkuar

Total: 1258
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.550Z

PDI, lobim në SHBA

Partia Drejtsi dhe Integrim ka zhvilluar nj vizit n SHBA, n lobim pr shtjen ame. Kryetari i ksaj partie, z. Tahir Muhedini, sht takuar me kongresmenin Alcee Hastings, bashkkryetar i Komisionit pr Sigurimin dhe Bashkpunimin n Evrop (Komisioni Amerikan i Helsinkit) dhe me z. Fred Turner, shefi i sta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.462Z

Sezoni turistik, bllokohet rruga nga Skela në Ujin e Ftohtë

Gushti ka trefishuar numrin e automjeteve q qarkullojn n rrugt e qytetit t Vlors, duke shkaktuar bllokim te trafikut. M problematik mbetet aksi rrugor Skel - Uj i Ftoht. Edhe pse Policia Rrugore ka dyfishuar numrin e efektivve prsri trafiku sht i pashmangshm duke qen se Vlora ka vetm nj aks kryesor.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.181Z

Mediat çmenden pas Mario Balotelit

Angli Mario Balotelit i ka mjaftuar nj ndeshje me Manester Sitin q t ndryshoj imazhin e keq t krijuar n Itali. Mediat angleze kan vlersuar sulmuesin e krkuar me ngulm nga trajneri Manini, pasi ai arriti t shnonte n debutimin me “sitizns”, n sfidn e fituar 1-0 me Timishoaran. “Vzhg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.395Z

Pesë vatra zjarri rrezikojnë kurorën me pisha të qytetit

Puk Kurora me pisha e qytetit t Puks sht rrezikuar nga pes vatra zjarri q kan shprthyer n t njjtn koh paraditen e djeshme, duke alarmuar dhe banort. Forcat zjarrfikse dhe punonjsit e Shrbimit Pyjor kan ndrhyr pr t lokalizuar deri n shuarjen e plot t flakve mesditn e djeshme. Sipas inspektorve pyjor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.635Z

Bentley krkon largimin

David Bentley po kalon npr nj situat t komplikuar tek Tottenham. I ardhur 18 muaj m par pr plot 17 milion funte, futbollisti 25 vje konsiderohej si njri prej yjeve m t mdha t futbollit anglez. Ai quhej Beckham i ri. Por, pr nj vit e gjysm, kan ndryshuar shum gjrat, duke filluar nga raportet e tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.837Z

Dule, akuza Ramës: PS nuk mbrojti votat tona

Kryetari i Parties Bashkimi pr t Drejtat e Njeriut ka akuzuar aleatt socialist pr vjedhje t votave n zgjedhjet e 28 qershorit. Gjat kongresit t jashtzakonshme t thirrur kt t shtun, ku i ftuar ishte dhe kryesocialisti Rama, Dule i ka krkuar ktij t fundit t jap shpjegim mbi t vrtetn e humbjes s t PBDN

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.741Z

Frenohet Gjermania për ndihmën e Greqisë

Ndonse Bashkimi Europian ka rn n dakord n parim pr t ndihmuar financiarisht Greqin me nj fond prej 35 miliard dollarsh, duket se mbshtetja e Gjermanis ka psuar nj frenim. Berlini kontrubuesi kryesor europian me 8.5 miliard euro nga totali i dhn prej BE-s, ende nuk sht gati t akordoj huan e saj pr Gr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama