Rezultate te kerkimit per termin: +Krkuar

Total: 1258
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.869Z

Berisha: JO largim t OSBE-s

Kryeministri Sali Berisha ka mohuar zrat se ka krkuar largimin e prezencs s OSBE-s nga Shqipria. I gjendur n Vlor pr inspektim t punimeve t Petroliferas, Berisha mohoi t ket krkuar largimin e prezencs s OSBE-s nga Shqipria. Nuk kam krkuar dhe nuk do t krkoj anjher largimin e OSBE-s nga vendi yn. OSB

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.348Z

Gjykata Kushtetuese shtyn shqyrtimin e Sollaku 2

Gjykata Kushtetuese, n mbledhjen e sotme, ka shtyr shqyrtimin e krkess s ish-Prokurorit t Prgjithshm, Theodhori Sollaku, pr ligjshmrin e komisionit hetimor Sollaku 2. Shtyrja e seancs pr n datn 30 nntor sht krkuar nga prfaqsuesi i Prokuroris s Prgjithshme, i cili ka krkuar m shum koh pr shqyrtimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:49.374Z

Basha e Topalli në zonat e rrezikuara

Situata n Shkoder sht ndjekur nga afr nga ministri i Brendshm Lulzim Basha, i cili s bashku me antart e komitetit ndrqeveritar dhe autoritetet vendore, kan inspektuar zonat m t rrezikuara. Thirrje pr evakuimin e banesave kaedhe Kryeparlamentarja Jozefina Topalli, e cila ka krkuar nga banort e lagjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.346Z

SHISH-i krkon 500 milion pr t prballuar sfidat

Shrbimi Informativ Shqiptar ka krkuar nga qeveria shqiptare m shum para pr t prballuar sfidat n kuadr t lufts antiterrorizm por edhe sitatn e ndrlidhur me stabilitetin n rajon. Kreu i shrbimit sekret shqiptar, Bahri Shaqiri, u ka krkuar deputetve shqiptar nj shum prej 500 milion lekesh t reja shtes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.294Z

Rama: Do kërkojmë dëshmpërblim per çdo qindarkë

Kryetari i Partis Socialiste Edi Rama ia ka faturuar qeveris fajin e prmbytjeve t shkaktuara nga rreshjet n Shkodr e Lezh. Ai ishte n qytetin e Shkodrs, nga ku tha se opozita do t krkoj dmshprblimin e do qindarke pr banort e prmbytur. Rama "Nuk do i ndahemi Sali Berishs deri sa t dmshprblehen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.436Z

PD, Ramës: Tu përgjigjet akuzave publike për gjobëvënie

Partia Demokratike i ka krkuar srish kreut t Bashkis s Tirans, Edi Rama t’u jap prgjigje akuzave publike pr vnie gjobash ndaj biznesit t ndrtimit. Deputeti demokrat, Eduard Halimi kujtoi pr kt faktet e ofruara nga deputetja Albana Vokshi t mbshtetura m hert dhe nga deklarime publike t vet ndrt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.164Z

Banorët protestë për rrugën në Vlorë

Banor t lagjes “1 Maji” n Vlor kan protestuar duke bllokuar aksin rrugor Vlor – Zvrnec dhe kan krkuar nga Bashkia t rehabilitoj infrastrukturn n kt zon. Banort i kan krkuar kreut t Bashkis s Vlors t mos krkoj prej tyre vetm votat, sikundr kan fushat. Rruga n lagjen “1 Maji&l

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama