Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeministri +Mustafa

Total: 5749
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:42.170Z

Kryeministri Mustafa lëshon Kuvendin? (Foto)

Kryeministri i Republikës, Isa Mustafa para pak çastesh ka lëshuar Kuvendin e Kosovës për tu kthyer në Qeveri. I pyetur nga "Zëri" se pse lëshoi seancën, Mustafa u përgjigjë shkurt: "Nuk kam pse ju tregoj"...

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.322Z

Kryeministri Mustafa vizitoi Komunën e Podujevës

Podujevë, 28 janar 2015 Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri Kujtim Shala dhe disa ministra të kabinetit qeveritar ka vizituar Komunën e Podujevës.Fillimisht, kryeministri është ndalur në objektin e Komunës së Podujevës, ku është p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.249Z

Kryeministri Isa Mustafa vizitoi Komunën e Mitrovicës

Mitrovicë, 14 gusht 2015 Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, i shoqëruar nga ministri i Infrastrukturës, Lutfi Zharku, dhe zyrtarë të tjerë të lartë të Qeverisë, ka vizituar sot Komunën e Mitrovicës, ku janë pritur nga kryetari Agim Bahtiri. Pas takimit, kryeministri M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.704Z

Kryeministri Rama në Kosovë, pritet nga homologu Mustafa

PRISHTINË, 16 Korrik /ATSH-B.Jashari/.-Kryeministri Edi Rama mbërriti sot për një vizitë zyrtare në Kosovë, ku u prit nga homologu kosovar Isa Mustafa.Axhenda e vizitës së tij përfshin takime me homologun Mustafa.Kryeministri Rama dhe kryeministri i Mustafa, me disa nga anëtarët e dy qev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.466Z

Kryeministri Mustafa u prit nga Papa Françesku

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, para fillimit të Meshës së djeshme për shenjtërimin e Nënës Terezë, është pritur nga Papa Françesku. Kryeministri Mustafa e ka falënderuar përzemërsisht Atin e Shenjtë për mbështetjen e përhershme të tij dhe të Selisë së Sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:27.898Z

Kryeministri Isa Mustafa po qëndron në Bruksel

Bruksel, 09 shkurt 2015 Pas pjesëmarrjes në Konferencën e Munihut për Siguri, kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, po qëndron për vizitë në Bruksel. Gjatë vizitës në Bruksel, kryeministri Isa Mustafa, do të takohet me përfaqësuesen e Lartë të BE-së për Punë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.317Z

Kryeministri Isa Mustafa vizitoi Komunën e Malishevës

Malishevë, 28 mars 2015 Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, në kuadër të vizitave nëpër komunat e Kosovës, ka vizituar sot Komunën e Malishevës. Kryeministri Mustafa u prit në takim nga kryetari i Malishevës, Ragip Begaj dhe udhëheqja komunale, me të cilët bisedoi pë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama