Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeministri +Mustafa

Total: 5749
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.172Z

Kryeministri Isa Mustafa ngushëlloi kancelaren Angela Merkel

Prishtinë, 25 mars 2015 Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, i dërgoi një telegram ngushëllimi kancelares gjermane, Angela Merkel, pas tragjedisë ajrore të Germanwings, ku humbën jetën qytetarë të Gjermanisë dhe të shteteve të tjera. Në telegram, kryeministri Mustafa i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.608Z

Kryeministri Mustafa vizitoi Komunën e Rahovecit

Rahovec, 02 shkurt 2015 Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, i shoqëruar nga ministri i Financave, Avdullah Hoti dhe ministri i Bujqësisë, Memli Krasniqi, ka vizituar të hënën Komunën e Rahovecit. Fillimisht, kryeministri Mustafa ka vizituar Kuvendin Komunal të Rahovecit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:42.170Z

Kryeministri Mustafa lëshon Kuvendin? (Foto)

Kryeministri i Republikës, Isa Mustafa para pak çastesh ka lëshuar Kuvendin e Kosovës për tu kthyer në Qeveri. I pyetur nga "Zëri" se pse lëshoi seancën, Mustafa u përgjigjë shkurt: "Nuk kam pse ju tregoj"...

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.322Z

Kryeministri Mustafa vizitoi Komunën e Podujevës

Podujevë, 28 janar 2015 Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri Kujtim Shala dhe disa ministra të kabinetit qeveritar ka vizituar Komunën e Podujevës.Fillimisht, kryeministri është ndalur në objektin e Komunës së Podujevës, ku është p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.249Z

Kryeministri Isa Mustafa vizitoi Komunën e Mitrovicës

Mitrovicë, 14 gusht 2015 Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, i shoqëruar nga ministri i Infrastrukturës, Lutfi Zharku, dhe zyrtarë të tjerë të lartë të Qeverisë, ka vizituar sot Komunën e Mitrovicës, ku janë pritur nga kryetari Agim Bahtiri. Pas takimit, kryeministri M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.704Z

Kryeministri Rama në Kosovë, pritet nga homologu Mustafa

PRISHTINË, 16 Korrik /ATSH-B.Jashari/.-Kryeministri Edi Rama mbërriti sot për një vizitë zyrtare në Kosovë, ku u prit nga homologu kosovar Isa Mustafa.Axhenda e vizitës së tij përfshin takime me homologun Mustafa.Kryeministri Rama dhe kryeministri i Mustafa, me disa nga anëtarët e dy qev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.466Z

Kryeministri Mustafa u prit nga Papa Françesku

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, para fillimit të Meshës së djeshme për shenjtërimin e Nënës Terezë, është pritur nga Papa Françesku. Kryeministri Mustafa e ka falënderuar përzemërsisht Atin e Shenjtë për mbështetjen e përhershme të tij dhe të Selisë së Sh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama