Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeministrit +Berisha

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.719Z

Djali i kryeministrit Berisha padit gazetën Zëri

Gazeta ShqipDjali i kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha nëpërmjet avokatëve të tij, ka depozituar në Gjykatën Komunale në Prishtinë një padi kundër gazetës Zëri, ndaj së cilës pretendon 100 mijë euro dëmshpërblim për shpifje dhe shkaktim dëmi moral. Në njoftim për medi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.140Z

Berisha mesazh urimi kryeministrit Thaçi

Autori i Lajmit: red.Kryeministri Berisha i ka dërguar një letër urimi Kryeministrit të Kosovës, Hashim Thaçi, me rastin e 1-vjetorit të Shpalljes së Pavarësisë së Kosovës. “Shteti i ri i pavarur i Kosovës, në vitin e tij të parë, ka bërë hapa të mëdha dhe të admirueshëm në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:20.341Z

Karamanlis mesazh urimi Kryeministrit Berisha

Kryeministri grek Kostas Karamanlis i ka dërguar një mesazh urimi homologut te tij shqiptar Sali Berisha me rastin rikonfirmimit të tij si kryetar i qeverisë së re të dalë nga zgjedhjet 28 qershorit. Kreu i qeverisë greke i uron kryeministrit Berisha arritjen me sukses të aspiratës së qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:00.475Z

Berisha mesazh ngushëllimi kryeministrit turk

Kryeministri Berisha shpreh ngushëllimet dhe ndjenjat e solidaritetit njerëzor, për këtë humbje të madhe, jo vetëm për familjet e viktimave, por edhe për qeverinë dhe kombin turk. "Me keqardhje të thellë mësuam për tërmetin që ra në Anatolinë Lindore, si pasojë e të cilit humbën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.960Z

Doreheqja e kryeministrit Berisha ne mediat e huaja

Zhvillimet e fundit politike ne Shqiperi vijojne te pasqyrohen edhe ne shtypin nderkombetar. Media te huaja prestigjoze kane shkruar edhe per doreheqjen e nga te gjitha funksionet e Partise Demokratike te kryeministrit Berisha dhe te pranimit te humbjes se zgjedhjeve nga ana e tij. Keshtu “Wa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.583Z

Obama, mesazh falenderimi kryeministrit Berisha

Presidenti i SHBA-ve, Barack Obama i ka dërguar një mesazh falenderimi kryeministrit Berisha. Në këtë mesazh, presidenti i SHBA-ve, i shpreh mirënjohjen kryeministrit shqiptar për mesazhin e dërguar për festën e Pavarësisë. “Dës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.676Z

Tension ne parlament mes Kryeministrit Berisha dhe deputeteve socialiste

Parlamenti ne Tirane u perfshi ne mbremje nga debate te tensionuara mes kryeministrit Sali Berisha dhe deputeteve socialiste te opozites te cilet kerkuan doreheqjen e tij pas largimit nga detyra te zevendes-kryeministrit Ilir Meta. Kjo ishte seanca e pare parlamentare ne vitin e ri ku palet nuk ndoq

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama