Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeministrit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.404Z

Në një mesazh urimi drejtuar kryeministrit Fatos Nano, zoti Bulent Ecevit, kryeministër i Turqisë shkruan: " I nderuar kryeministër, Duke Ju uruar përzëmërsisht në emrin tim dhe të p

Në një mesazh urimi drejtuar kryeministrit Fatos Nano, zoti Bulent Ecevit, kryeministër i Turqisë shkruan: " I nderuar kryeministër, Duke Ju uruar përzëmërsisht në emrin tim dhe të popullit turk për emërimin tuaj ne postin e kryeministrit, Ju uron njëkohësisht suksese në detyrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.416Z

Ne ambjentet e Keshillit te Ministrave, nen drejtimin e Ministrit te Shtetit prane Kryeministrit, z. Blendi Klosi, u zhvillua mbledhja e Bordit te Grupit te Monitorimit Antikorrupsion me pjesemarrjen

Ne ambjentet e Keshillit te Ministrave, nen drejtimin e Ministrit te Shtetit prane Kryeministrit, z. Blendi Klosi, u zhvillua mbledhja e Bordit te Grupit te Monitorimit Antikorrupsion me pjesemarrjen e perfaqesuesve te organizatave nderkombetare: OSBE, MSI/USAID, delegacionit te Komisionit Europian

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.662Z

Kryeministri Berisha i shpreh ngushëllimet Kryeministrit të Belgjikës Leterme për viktimat e aksidentit të rëndë nga një përplasje trenash

Kryeministri Berisha i shprehu sot ngushëllimet më të sinqerta Kryeministrit të Mbretërisë së Belgjikës Yves Leterme, për jetët e humbura dhe shumë të plagosur nga aksidenti i rëndë i ndodhur nga përplasja e 2 trenave sot në vendin e tij. Dule folur në nisje të mbledhjes së grup

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.359Z

Njoftim i Zëdhënësit të Kryeministrit, Aldrin Dalipi Kryeministri Fatos Nano ka zhvilluar sot pasdite një takim me Inspektoren e Pergjithëshme të Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive,Fatm

Njoftim i Zëdhënësit të Kryeministrit, Aldrin Dalipi Kryeministri Fatos Nano ka zhvilluar sot pasdite një takim me Inspektoren e Pergjithëshme të Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive,Fatmira Laskaj. Kryeministri Fatos Nano në këtë takim ka theksuar se në funksion të të gjithë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.710Z

Shkrimi për Berishën, djali i kryeministrit padit “Zërin” kërkon 100 mijë €

PRISHTINË- Artikulli me titull “Sali Berisha me ‘mafinë’ serbe kundër Kosovës” që gazeta Zëri” në Kosovë publikoi më datë 16 prill të këtij viti, ka bërë që djali i kryeministrit të Shqip&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.176Z

"Ora e Debatit", rrëfim ekskluziv i kryeministrit, Sali Berisha

Për herë të parë emisioni "Ora e Debatit" del jashtë studiove televizive për të intervistuar vetëm pak ditë para zhvillimit të zgjedhjeve parlamentare kryeministrin, Sali Berisha në qytetin e Vlorës. Nga ambjentet e vilës qeveritare në Vlorë, kryeministri Berisha bëhet për të dyt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.350Z

Konferencë për shtyp e Kryeministrit Berisha dhe Kryeministrit të Katarit  

- Nënshkruhet Marrëveshja për Bashkëpunimin Ekonomik, Tregtar dhe Teknik   Pas takimit mes tyre, Kryeministri Berisha dhe Kryeministri i Katarit Sheikh Hamad bin Jassem bin Jabr Al Thani asistuan në nënshkrimin e Marrëveshjes dypalëshe për Bashkëpunimin Ekonomik, Tregtar dhe Teknik.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama