Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeparlamentarja

Total: 3772
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.706Z

Kryeparlamentarja Topalli i shkruan PDIU

Kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka konfirmuar se rezoluta çame e votuar në vitin 2004, konsiderohet e miratuar. Në përfundim të hetimeve të administratës së Kuvendit, Topalli u ka shkruar deputetëve të Partisë Drejtësi, Integrim dhe Un

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.382Z

Kryeparlamentarja Topalli takon kryeministrin Gruevski

Kryeministri i Maqedonise Nikola Gruevski u prit ne nje takim te vecante dhe nga Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli e cila vlerësoi si një sinjal të fortë për ne, për Maqedoninë për të gjithë rajonin kohen qe zgjodhi kryeministri Gruevski për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.684Z

Topi: Kryeparlamentarja të mësojë të flasë, Topalli: Haxhi Qamili nuk e kupton shqipen time

SHKODËR- Presidenti i Republikës së ShqipërisëBamir Topi dhe Kryetarja e Parlamentin Jozefina Topalli kanë shkëmbyer akuza në distancë sa i përket deklaratave që ato kanë bërë  ditët e fundit në publik ndaj njëri-tjetrit. Presidenti Topi nga Shkodra ka reaguar ndaj deklaratave që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.002Z

Lul Berisha: “Të dëshmojë Kryeministri dhe Kryeparlamentarja”

Autori i Lajmit: Ornela ManjaniI cilësuari si kreu i Bandës së Durrësit i ka kërkuar dje Gjykatës së Krimeve të Rënda të thirren për të dëshmuar në procesin kundër tij krerë të lartë të shtetit. Në listën e Lulëzim Berishës është përfshirë Kryeministri i vendit, Sali Beris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.950Z

Kryeparlamentarja serbe Gojkovic, vizitoi Galerinë Kombëtare të Arteve në Tiranë

Kryetarja e Parlamentit të Serbisë, Maja Gojkovic, ka vizituar të mërkurën pasdite Galerinë Kombëtare të Arteve në Tiranë. Gojkovic, në këtë vizitë, u njoh me veprat artistike të shfaqura në kuadër të ekspozitës ndërkombëtare "Punëtorët dalin nga studioja. Duke mos parë më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:41.968Z

Kryeparlamentarja e Indisë do të njohë origjinën e Nënë Terezës

19/11/2009  Kryetarja e Kuvendit takon në Nju-Jork homologët e saj në botë Topalli ftoi për një vizitë në Shqipëri homologen Kumar Kryetarja e parlamentit të Indisë, Meira Kumar, do të vizitojë së shpejti vendin tonë për të njohur vendin e origjinës së Nënë Terezës.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.411Z

Kryeparlamentarja takim me delegacionin e Akademise se Mbrojtjes

Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli priti në një takim kortezie një delegacion të Kursit të Lartë të Akademisë së Mbrojtjes për marrjen e Gradës Kolonel. Kryeparlamentarja ka vlerësuar lart misionin dhe rolin e kësaj Akademie, si nj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama