Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeparlamentarja

Total: 3772
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.081Z

Kryeparlamentarja Topalli te Aleksander Peci

Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli dhe kryetari i komisionit të Sigurisë, Leonard Demi, vizituan në mesditë nëntetarin e misionit Eagle 4, i plagosur në 21 shkurt të Afganistan. Kryeparlamentarja dhe shefi i Komisionit të Sigurisë janë dy persona

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.250Z

Kryeparlamentarja Topalli takim diplomatin holandez

Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli në një takim me Drejtorin e Drejtorisë për Evropën në Ministrinë e Jashtme të Hollandës, Zhak Luis Verner, theksoi domosdoshmërinë e heqjes së imunitetit. Zonja Topalli u shpreh se çdo kohë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.322Z

Puke kryeparlamentarja uron femijet e qytetit

Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ishte e ftuar në Pukë, për t’iu bashkuar aktiviteteve të organizuara nga fëmijët e këtij qyteti në vigjilje të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri. Kryeparlamentarja ka marre pjese ne festen e org

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.907Z

Kryeparlamentarja bullgare: Besoj te Shqipëria në BE

TIRANË- Kryeparlamentarja e Bullgarisë, Tsetska Tsacheva, duke theksuar mbështetjen e vendit që saj në rrugën integruese të Shqipërisë ka deklaruar se ajo beson në të ardhmen tonë evropiane. Gjatë një konference të përbashkët për shtyp me kryetaren e Kuvendit, Jozefina Topalli  ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.706Z

Kryeparlamentarja Topalli i shkruan PDIU

Kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka konfirmuar se rezoluta çame e votuar në vitin 2004, konsiderohet e miratuar. Në përfundim të hetimeve të administratës së Kuvendit, Topalli u ka shkruar deputetëve të Partisë Drejtësi, Integrim dhe Un

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.382Z

Kryeparlamentarja Topalli takon kryeministrin Gruevski

Kryeministri i Maqedonise Nikola Gruevski u prit ne nje takim te vecante dhe nga Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli e cila vlerësoi si një sinjal të fortë për ne, për Maqedoninë për të gjithë rajonin kohen qe zgjodhi kryeministri Gruevski për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.684Z

Topi: Kryeparlamentarja të mësojë të flasë, Topalli: Haxhi Qamili nuk e kupton shqipen time

SHKODËR- Presidenti i Republikës së ShqipërisëBamir Topi dhe Kryetarja e Parlamentin Jozefina Topalli kanë shkëmbyer akuza në distancë sa i përket deklaratave që ato kanë bërë  ditët e fundit në publik ndaj njëri-tjetrit. Presidenti Topi nga Shkodra ka reaguar ndaj deklaratave që

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama