Rezultate te kerkimit per termin: +Kryesis

Total: 2976
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.956Z

Nait Hasani dyshon në funksionimin e Kryesisë së re të PDK-së

Kandidati për kryetar të PDK-së në Prizren Nait Hasani, nuk është i kënaqur me rritjen e numrit të anëtarëve të Kryesisë së re. Ai tha se Kryesia prej 40 anëtarëve nuk mund të funksionojë. “Nuk e di se sa mund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.056Z

Ka filluar mbledhja e Kryesisë së Kuvendit

Sapo ka nisur mbledhja e Kryesisë së Kuvendit të Kosovës në të cillën pritet të prcoedohen për në Kuvend projektligjet për Dhomat e Specializuara të cilave pak më parë iu dha drita jeshile nga Qeveria e Kosovës. Në k&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.266Z

Anulohet mbledhja e kryesisë së LDK-së

Burime të Indeksonline thonë se mbledhja e kryesisë së LDK-së është anuluar. Kjo mbledhja ishte paraparë të mbahet sot në ora 17 në selinë qëndrore të partisë. “Mbledhja është shtyrë për nesër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.863Z

PS miraton propozimin e kryesisë për kryetarët e komisioneve

TIRANE – Grupi parlamentar i Partisë Socialiste miratoi propozimin e Kryesisë për emërimin e kryetarëve të komisioneve parlamentare. Kryesia e Partisë Socialiste vendosi dje t’i propozojë mbledhjes së grupit parlamentar të PS-së, p&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.802Z

Opozita nuk merr pjesë në mbledhjen e Kryesisë së Kuvendit (Video)

Kryesia e Kuvendit është mbledhur pas seancës së Kuvendit ku u ndërpre për shkak të hedhjes së gazit nga opozita. Mbledhjen e kryesisë së Kuvendit e kanë bojkotuar përsëri tri partitë opozita VV, AAK dhe NISMA. Kërkesa e tyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.976Z

Arrestohet Aida Dërguti pasi hodhi gazin në mbledhjen e Kryesisë (Video)

Deputetja e Lëvizjës Vetëvendosje, Aida Dërguti, në mbledhjen e Kryesinë e Kuvendit ka arritur të hedhë prap gaz lotsjellës, raporton Indeksonline. Dërguti e cila njëkohësisht është edhe nënkryetare e Kuvendit, pas mbled

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.967Z

Deputetët e opozitës lejohen të marrin pjesë në mbledhjen e Kryesisë së Kuvendit

Deputeti i VV, Albin Kurti dhe ajo e AAK, Time Kadriaj janë lejuar të marrin pjesë në mbledhjen e Kryesisë së Kuvendit, ku pritet të caktohet seanca kur do të votohet për presidentin e ardhshëm të Kosovës. Sipas të gjitha gjasave Albin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama