Rezultate te kerkimit per termin: +Kryesis

Total: 2976
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.266Z

Anulohet mbledhja e kryesisë së LDK-së

Burime të Indeksonline thonë se mbledhja e kryesisë së LDK-së është anuluar. Kjo mbledhja ishte paraparë të mbahet sot në ora 17 në selinë qëndrore të partisë. “Mbledhja është shtyrë për nesër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.863Z

PS miraton propozimin e kryesisë për kryetarët e komisioneve

TIRANE – Grupi parlamentar i Partisë Socialiste miratoi propozimin e Kryesisë për emërimin e kryetarëve të komisioneve parlamentare. Kryesia e Partisë Socialiste vendosi dje t’i propozojë mbledhjes së grupit parlamentar të PS-së, p&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.802Z

Opozita nuk merr pjesë në mbledhjen e Kryesisë së Kuvendit (Video)

Kryesia e Kuvendit është mbledhur pas seancës së Kuvendit ku u ndërpre për shkak të hedhjes së gazit nga opozita. Mbledhjen e kryesisë së Kuvendit e kanë bojkotuar përsëri tri partitë opozita VV, AAK dhe NISMA. Kërkesa e tyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.976Z

Arrestohet Aida Dërguti pasi hodhi gazin në mbledhjen e Kryesisë (Video)

Deputetja e Lëvizjës Vetëvendosje, Aida Dërguti, në mbledhjen e Kryesinë e Kuvendit ka arritur të hedhë prap gaz lotsjellës, raporton Indeksonline. Dërguti e cila njëkohësisht është edhe nënkryetare e Kuvendit, pas mbled

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.967Z

Deputetët e opozitës lejohen të marrin pjesë në mbledhjen e Kryesisë së Kuvendit

Deputeti i VV, Albin Kurti dhe ajo e AAK, Time Kadriaj janë lejuar të marrin pjesë në mbledhjen e Kryesisë së Kuvendit, ku pritet të caktohet seanca kur do të votohet për presidentin e ardhshëm të Kosovës. Sipas të gjitha gjasave Albin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.284Z

Rugova: Gashi nuk ka kompetenca të flasë, nuk është as anëtar i kryesisë

Nënkryetari i Lidhjes Demokratikë të Kosovës, Haki Rugova, thotë se deputeti i LDK-së, Arben Gashi, nuk është kompetent që të flasë në emër të Lidhjes Demokratike të Kosovës, sa i përket marrëveshjes së V

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.460Z

Përfundon mbledhja maratonike e Kryesisë së PDK-së

(I plotësuar) - Ka përfunduar para rreth 15 minutash takimi maratonik i Kryesisë së PDK-së. Ky takim kishte nisur në orën 15:00. Burime të Indeksonline thonë se pritet që PDK-ja të dalë me komunikatë zyrtare për këtë mbl

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama