Rezultate te kerkimit per termin: +Kryetari

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.468Z

Arrestohet kryetari i Zagrebit

Kryetari i Zagrebit, Milan Bandiq është arrestuar sot, raporton e përditshmja kroate, “Jutarnji List”, transmeton Indeksonline. Kryetari i Zagrebit është arrestuar të dielën pasdite, ka konfirmuar për “Jutarnji...”, burime nga policia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.595Z

Rregullorja e re, Kryetari i KQZ-së, kompetenca njësoj si zv/kryetari

Pritet të miratohet nesër rregullorja e re e KQZ-së. Rregullorja vjen katër muaj pasi është ngritur ky institucion. Kryetari dhe nënkryetari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, do të kenë të njëjtat kompetenca jo vetëm për sa i përket veprimtarisë së këtij komisioni, por edhe n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.794Z

Kryetari i Kuvendit viziton Kuvajtin

0 Kryetari i Kuvendit Ilir Meta u prit nga Kryetari i Asamblese Kombetare te Shtetit te Kuvajtit Marzouq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.004Z

Jep dorëheqje kryetari Emrush Xhemajli

Kryetari i Partisë Socialiste të Kosovës, Emrush Xhemajli, ka dhënë dorëheqje nga i pari i kësaj partie pas rezultateve jo të kënaqshme në zgjedhjet lokale të 15 nëntorit. Këtë lajm e konfirmuan edhe në PSK, nga zyra për informim e kësaj partie. "Partia Socialiste e Kosovës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.642Z

Kryetari klloun i opozit279s

03-12-2010 / Nga Reshat Kripa Nuk kisha nd279rmend t279 shkruaja por u detyrova kur d279gjova Kryetarin e Partis279 Socialiste t279 d279rd279lliste disa shprehje q279 besoj edhe ai vet279 nuk i kuptonte. I ngrati kryetar nuk e di as vet279 ku e ka kok279n Flet e flet dhe askush nuk e kupton se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.732Z

Ruci, kryetari i deputeteve socialiste

Kryetari i Asamblese Kombetare te Partise Socialiste Gramoz Ruci u zgjodh ne drejtimin e grupit te deputeteve te kesaj partie ne kuvend. Zgjedhja e kesaj kandidature u be pas propozimit te kryesise se partise.Nderkohe qe kryesia e Partise Socialiste propozon Arta Daden per vendin e nenkry

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.451Z

Haxhia rizgjidhet kryetari i Dh.Avokatisë

Makasim Haxhia është zgjedhur sërish kryetari i Dhomës së Avokatisë. Gjatë zgjedhjeve për përfaqësuesit e Dhomes së Avokatisë , Haxhia është zgjedhur nga kryetari i Dhomës së Avokatisë në unanimitet. Haxhia është ish- prokurori i parë i Republikës së Shqipërisë pas ndryshimi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama